Авакова – у відставку!

06.03.2018 | Filed under: Публікації

Сьогодні, 6 березня, пройшло друге і останнє пленарне засідання ХХХІХ сесії Трускавецької міської ради VII демократичного скликання. Найцікавіше було на початку – в депутатських запитах і зверненнях.

Першим текст звернення Трускавецької міської ради до Прем`єр-міністра України і голови СБУ зачитав голова фракції «Самопоміч» в ТМР Олег Карпин. У зверненні йшлося про неприпустимість такого жорстокого розгону протестувальників, як це мало місце нещодавно під стінами Верховної ради України. Оскільки поліція та Національна гвардія проявили неймовірну та невиправдану жорстокість стовно мітингувальників, то Трускавець висловився за те, щоб міністра внутрішніх справ Арсена Авакова відправити у відставку. Підтримали дане звернення двадцять депутатів, тільки один голос було записано у графу «утримався».

За те, щоб Авакова відправити у відставку, проголосували представники семи з восьми політичних сил, представлених у Трускавецькій міській раді, а саме: «Свобода», «Батьківщина», «Громадянська позиція», «Самопоміч», КУН, «Народний контроль» та «УКРОП». Чотирьох депутатів фракції БПП «Солідарність» в залі під час голосування не було.

Депутат Василь Тимчишак попросив на комісії з питань регламенту, законності та депутатської етики розглянути поведінку свого колеги, депутата Романа Бучковича (фракція КУН). Причина – коментар Романа Ярославовича на Фейсбуку, розміщений 3 березня стосовно голосування депутатів ТМР. Ось що написав Роман Бучкович у коментарі на сторінці журналістки Ніни Федько (правопис збережено): «Дійдем до того, що нагороду за волонтерство дадуть власнику прату регіоналу бойку. Подейкують, що за голосування кожен депутат взяв по 330 доларів. Тобто штуку ділили на трьох. Це низько, чи гроші не пахнуть?».

Нагадаємо, що 1 березня на сесії ТМР депутат Василь Тимчишак нагородив за волонтерство своїх колег-депутатів Анатолія Стародуба та Андрія Остапчука. На цій же сесії депутати продовжили оренду землі для ПрАТ «Трускавецькурорт». Проте яке саме питання мав на увазі Роман Бучкович, звинувачуючи публічно депутатів у отриманні хабаря в розмірі 330 американських доларів, залишається вияснити профільній комісії.

Міський голова Андрій Кульчинський бачить так вирішення цієї проблеми: якщо на комісії депутат Бучкович опубліковану ним інформацію спростує, то на цьому все й завершиться. Якщо ж підтвердить, то потрібно звертатися у правоохоронні органи, а депутат має надати факти, які підтверджують серйозність його звинувачень.

Не приховував емоцій депутат Анатолій Стародуб, який сказав, що за останні три-чотири каденції ще не було таких випадків, щоб колега-депутат займався наклепництвом і образами. Анатолій Стародуб висловив обурення публікацією непідтверджених нічим (а простіше сказати, виссаних з пальця) звинувачень, а також негідною поведінкою під час сесії. За приклад він навів той шквал образ, якому було піддано на сесії 1 березня депутата Михайла Малащака. Сесія 1 березня дійсно була гарячою та сповненою емоцій, котрі вихлюпувались через край.

Щодо зауваження депутата Стародуба, що випадків звинувачень депутатів своїми колегами-депутатами не було, то тут не все так просто. Напевно, Анатолій Георгійович забув, як за часів каденції Козира один з тодішніх депутатів у групі «Благородні олені» на Фейсбуку теж оприлюднив звинувачення трускавецьких обранців у тому, що вони за голосування взяли по «500 зелених». Тоді журналісти Трускавецького Інтернет-телебачення (ТІТ), які повторили цю інформацію, змушені були давати свідчення у поліції та прокуратурі. Справа до кінця доведена так і не була, тож досі невідомо, наскільки звинувачення «Благородних оленів» мало під собою підґрунтя.

– Ляпнуть і ходять з гордо піднятою головою, що вони бійці та борці, – обурювався депутат Стародуб. – вийдіть на вулицю і там з`ясовуйте стосунки між собою. Познімайте значки та й дайте один одному в рило…

Спокійні та неполітичні звернення щодо проблем окремих будинків та житлових районів Трускавця озвучували депутати Тимчишак та Малащак. Останній зокрема нагадав про потребу освітлення пішохідних переходів у темний період доби, а також звернув увагу на забруднення навколишнього середовища спалюванням сміття з поїздів.

Після гарячої, але нетривалої розминки депутати приступили до розгляду тих питань порядку денного, які вони не встигли розглянути на першому пленарному засіданні 1 березня. Більшість із них – пов’язані з землею та архітектурою. Не всі питання проходили гладко, але більшість отримала підтримку депутатського корпусу. В цілому сесія пройшла в досить конструктивному руслі.

Володимир Ключак

(Переглядів 323 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви