Звіт депутата Трускавецької міської ради VII демократичного скликання (фракція «Народний контроль») Руслана Цехмейстера за 2017 рік

04.01.2018 | Filed under: Публікації

Відповідно до ст. 16 ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”, депутат зобов`язаний звітувати перед виборцями про свою роботу не рідше одного разу в рік.

Я не люблю говорити про те, що я роблю, але оскільки мене спонукає зробити це закон, то доводиться звітувати про пророблену роботу на окрузі.

За 2017 рік мною зроблено 17 запитів та звернень до міського голови Трускавця та в правоохоронні органи міста, в тому числі 6 письмових від мене особисто, не рахуючи окремих звернень від фракції «Народний контроль». Теми звернень: «Про закупівлю системи електронного голосування» (№326-Ц від 20.02.2017), «Про законність встановлення конструкції на місці автобусних зупинок» (№363-26с від 20.04.2017), «Про проведення експертної оцінки стану ліфта в будинку № 14 по вул. Стуса» (№364-26с від 20.04.2017), «Про виділення коштів на освітлення та подання пішохідних переходів» (№466-35с від 14.11.2017), «Про надання інформації по ГГРЕС» (№484-36с від 20.12.2017).

Мої усні та письмові депутатські звернення стосувалися:

– соціальних питань;

– питань інфраструктури міста та питань житлово-комунального господарства;

– дотримання законодавства та запобігання злочинам:

– консультативно-роз’яснювальної роботи.

Протягом 2017 року я брав активну участь у пленарних засіданнях сесій Трускавецької міської ради, пропустивши всього одне засідання в зв’язку з відсутністю в місті в період відпустки. Під час сесій окрім подання запитів та волевиявлення брав участь у дискусіях з життєво важливих для міста-курорту питань, зокрема щодо контролю над гідромінеральною базою курорту, діяльності ПрАТ «Трускавецькурорт» тощо.

Окремо хочу зазначити, що ще під час укладання угоди між міською радою та ПрАТ «Трускавецькурорт» я був одним із небагатьох депутатів, який голосував «проти» укладання цього договору. Моя позиція завжди була принциповою: бювети повинні належати громаді Трускавця.

Займав активну позицію під час всіх засідань профільної земельної комісії, членом якої являюся.

Як депутат-мажоритарник відстоював інтереси виборців мого округу, до якого входять будинки №№ 12,14,16,18 на вул. В. Стуса. Так, зокрема, в будинку №16 були встановлені нові поштові скриньки. Це було зроблено не за кошти міського бюджету – мені вдалося залучити додаткові спонсорські кошти для вирішення цього питання.

В двох під`їздах будинку №12 було встановлено домофони, причому так само за спонсорські кошти.

Мною була підтримана ініціатива мешканців будинків нашого округу щодо будівництва дитячого майданчика та встановлення огорожі на території поблизу буд. №14. Ці роботи будуть виконані у 2018 році за кошти міського бюджету згідно програми партиципаторного бюджету (бюджету участі).

На ремонт трьох сходів на прибудинкових територіях (між будинками №№ 12 і 14) були залучені мої особисті кошти.

Позитивно було відреаговано на звернення мешканців щодо потреби ремонту водопровідних труб у підвалі буд. №16. Це питання я взяв на свій особистий контроль і воно було вирішено в короткі терміни.

Для облагородження наших прибудинкових територій висаджено кілька екзотичних дерев – сакур біля буд. №14. Також на прохання мешканців посприяв у завезенні землі на клумби.

Брав активну участь у кількох доброчинних акціях, спрямованих на вирішення соціальних та інших питань дітей, осіб похилого віку, інвалідів, малозабезпечених та інших пільгових категорій громадян. Остання з таких акцій була проведена до Дня св. Миколая.

Я завжди відкритий до людей, кожен з виборців має можливість звернутися до мене і проконсультуватися щодо вирішення того чи іншого питання. Неодноразово люди приходили до мене додому: як з мого виборчого округу, так і з інших округів Трускавця. Займаюся просвітницькою діяльністю, надаю людям духовну та психологічну допомогу. Я молюся за людей, молюся за свій округ і за Трускавець.

За цей рік я не нажив собі статків, не маю жодної земельної ділянки у Трускавці та поза його межами, не придбав собі нової квартири чи іншої нерухомості.

На завершення свого звіту вітаю мешканців та гостей Трускавця з Різдвом Христовим.

Хочу подякувати Богові за те, що Він дав мені можливість зробити все вище перераховане. Надіюся, що з Божою допомогою можу продовжувати робити добрі справи на благо мешканців нашого Трускавця і в 2018 році.

Христос народився!

З повагою, депутат Трускавецької міської ради VII демократичного скликання (фракція «Народний контроль») Руслан Цехмейстер

(Переглядів 252 , 2 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви