Кульчинський – із заступниками, рада – з секретарем

18.11.2015 | Filed under: Публікації

Сьогодні, 18 листопада, відбулося друге і останнє пленарне засідання І сесії Трускавецької міської ради VII демократичного скликання. В її роботі взяло участь 23 депутати плюс міський голова. Не прибули на сесію депутати Святослав Грабовський, Василь Тимчишак та Юрій Яворський. Для прийняття потрібних рішень у раді необхідно 14 голосів «за».

Сесія обрала секретаря ради, також депутати затвердили заступників міського голови Трускавця (їх буде двоє), керуючого справами виконкому, склад міськвиконкому. Крім того, були сформовані депутатські комісії. Питання нової структури виконкому перенесли на наступну сесію.

Отже, секретарем Трускавецької міської ради в таємному режимі було обрано представницю партії «Батьківщина» Наталію Пономаренко. За неї свої голоси віддали 19 депутатів, 4 було проти, 1 бюлетень визнано недійсним. Від імені депутатського корпусу привітав Наталію Пономаренко з обранням на цю посаду та вручив їй пишний букет квітів депутат Михайло Малащак.

Інші питання голосувалися відкрито, причому в поіменному режимі, на чому наполіг представник «Народного контролю» депутат Руслан Цехмейстер. Так, заступниками міського голови були затверджені Олександр Ткаченко та Олексій Балицький, обидвоє – відомі в нашому місті політики, обидвоє дотичні і до комунальної, і до гуманітарної сфери. За попередніми даними, комунальний напрямок куруватиме Олексій Михайлович, а гуманітарний – Олександр Олександрович. «За» проголосувало 22 депутати, утрималися Роман Бучкович та Андрій Кісак.

Сформовано депутатські комісії, подаємо їх персональний склад.

Отже, бюджетну комісію очолив Олег Карпин, до неї ввійшли ще Андрій Остапчук, Тарас Матолич, Богдан Габшій, Зоряна Домбровська, Роман Бучкович та Василь Вовчанський, склад комісії – 7 осіб.

Земельну комісію очолив Анатолій Стародуб, до неї ввійшли ще Василь Тимчишак, Михайло Малащак, Юрій Наконечний, Іван Герльовський, Андрій Кісак, Руслан Цехмейстер, склад комісії – 7 осіб.

Комісію з питань ЖКГ очолив Мирослав Мицько, до неї ввійшли також Віра Сазонова, Руслан Пристай, Андрій Степаненко та Юрій Яворський, всього – 5 осіб.

Дві наступні комісії – по 3 осіб. Комісію з питань освіти та культури очолив Ігор Стасик, в неї ввійшли ще Микола Сенків та Михайло Кіселичник. Комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та співпраці з ЗМІ очолив Святослав Грабовський, крім нього в склад комісії ще ввійшли Іванна Кенц-Березюк та Олена Савченко (всі троє – юристи).

Відразу зазначимо, що про проведення сесії не було поінформовано на офіційному веб-сайті Трускавецької міської ради, так що нехай комісія з питань співпраці з ЗМІ та регламенту і депутатської етики врахує це. Також зазначимо, що подані нами назви комісій не є повними, а спрощеними, кожна з комісій має набагато довшу офіційну назву.

Приємною несподіванкою стала кандидатура, яку Андрій Кульчинський запропонував на посаду керуючого справами міськвиконкому. За вчительку СЗШ № 3 м. Трускавця Олену Петранич, корінну трускавчанку та дуже розумну і позитивну людину, проголосували одноголосно 24 з тих, хто мав право голосу на цій сесії.

Певні дискусії викликало питання складу нового міськвиконкому. Міський голова запропонував чисельний склад виконкому – 19 осіб, депутат Василь Вовчанський подав пропозицію 11 осіб (потім погодився на цифру 13). Та пропозиція депутата набрала тільки 2 голоси. За склад виконкому у кількості 19 осіб і за всі персоналії («пакетом») проголосував 21 депутат. «Проти» голосували депутати Василь Вовчанський та Юрій Наконечний, «утримався» Руслан Пристай.

Персональний склад виконкому такий: Андрій Кульчинський, Наталія Пономаренко, Олександр Ткаченко, Олексій Балицький, Олена Петранич, Олег Габриш, Микола Онисько, Олег Ярема, Ігор Пранник, Віра Савка, Ренат Борсук, Мирослав Гумега, Ігор Михаць, Олександр Грищенко, Олександр Шишко, Руслан Крамар, Володимир Бутим, Зоряна Конопельська та отець Петро Івасівка.

Перша сесія ТМР завершилася виконанням Державного гімну України.

Володимир Ключак

(Переглядів 2 162 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви