«Батьківщина молода» відвідала сиріт

09.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Трускавецька міська організація ВМГО «Батьківщина молода» разом з секретарем Трускавецької міської ради Пономаренко Наталією Анатоліївною і Трускавецькою цирковою студією «Каскад» вже другий рік на день захисту дітей влаштовують для сиріт із Бориславського дитячого будинку «Оріана» свято. На відміну від минулого року, коли виступали досвідчені клоуни,  жонглери і еквілібристи, цього року до сиріт приїхали наймолодші учасники циркової студії. Для більшості це був перший виступ на сцені. Також було багато цікавих конкурсів і, звичайно, солодощі. Окрім свята, на дітей очікувало багато подарунків: м’ячі, скакалки, розмальовки, вирізалки, наклейки і ін., щоб вони могли влітку цікаво провести час.

(Переглядів 85 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви