Ізраїльські лікарі готові здійснити мрію Дениса

11.06.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Денис Бігей

Історія мого Дениска якому 6 років!
Ізраїльські лікарі готові здійснити мрію Дениса але у нас батьків нема на це коштів.
Діагноз: України – артрогрипоз Геренга Стерна(міодисплазія деформуюча фетальна)
Діагноз : змедичного центру РАМБАМ і Реабілітаційного центру АЛІН – ARTROGRIPOZIS MIXED
Звертаємся до людей доброї волі. З проханням допомогти Денискові .Нещодавно ми повернулись з Ізраїльської клініки Рамбам що у місті Хайфа де його знову обстежили і назначили операцію вартість якої  39 000 доларів .Хлопчик розумний і такий житєрадісний але скільки він переніс болі скільки пролив сліз знає один Бог .Мені дуже важко спостерігати за ним на вулиці коли він дивиться як дітки катаються на веловипедах або грають мячем і він хоче але нажаль неможе .Він ще ніразу незапитав чому так ? Чому саме він?В процесі хвороби він неможе стояти уже на ніжках він стоїть тільки на пальчиках і це тільки з чиєюсь допомогою . У всіх діток є мрія бути видатними чи знаменитими а у Дениска тільки одна ходити своїми ніжками. У нас батьків нема виходу як просити у небайдужих людей допомогити хто чим може.Так як у нас залишилось мало часу якщо його вчасно непрооперувати то він ходити небуде ніколи  і зцим ми нажаль потім нічого невдієм .Адже прислівя зі світу понитці і бідному сорочка буде -ще ніхто невіміняв.Ми щиро віримо що знайдуться небайдужі люди які допоможуть здійснити мрію Дениска ходити своїми ніжками.
тел мами Наталі: 068 503 78 31


(Переглядів 73 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви