Бажаємо зберегти довіру

17.04.2015 | Filed under: Новини

Як стало відомо, науково-медичне видання, котре ось уже з десяток років фінансує товариство «Трускавецькурорт» і котрим особисто опікується голова Наглядової ради товариства «Трускавецькурорт» Павло Якубенко, отримало визнання на всеукраїнському рівні. Огляд та аналіз кількості посилань провів сайт Бібліометрика. За підсумками посилань на ці видання за період 2009-13 рр., серед кількох тисяч наукових та спеціалізованих видань України щоквартальний журнал «Медична гідрологія та реабілітація», котрий редагував місцевий науковець, Ігор Попович, посів достойне 36 місце. Проте, якщо зробити короткий аналіз готового рейтингу, то виходить, що серед окремої категорії, котра стосується видань на медичну та біологічну тематику, журнал посів 5 місце (індекс Гірша – 8, у очільника рейтингу – «Вісника НАН» – 12). Більше посилань в Україні здійснювалося хіба на такі популярні спеціалізовані видання як «Експериментальна онкологія» (індекс Гірша – 11), «Здоровье ребенка» (індекс – 9), «Цитологія та генетика» (індекс – 8) та «Сучасна гастроентерологія» (індекс – 8).

Такий доволі високий рейтинг є чималою заслугою місцевих упорядників та науковців (серед яких професор Степан Івасівка та старший науковий співробітник Ігор Попович), котрі за ці роки вивели вузькопрофільне та малотиражне видання у розряд найбільш згадуваних. Сьогодні щоквартальний журнал «Медична гідрологія та реабілітація» переживає чергову стадію оновлення. Новим редактором у 2015 році стала провідний науковий співробітник інституту ім. О. Богомольця, доктор медичних наук Алла Портніченко, заступником було призначено головного лікаря-директора санаторію «Алмаз», кандидата медичних наук Володимира Яцюка. Тож залишається побажати новим упорядникам надалі розвивати потенціал видання, а також тримати високу марку і зберегти довіру до чи не єдиного наукового друкованого видання, яке має статус міжнародного та популяризує «Нафтусю» не лише в Україні, а й в усьому світі.

Газета «Трускавецькурорт», ТрускавецьІнфо

(Переглядів 63 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви