Безкоштовний курс англійської у Трускавці продовжується

18.03.2015 | Filed under: Новини

З 1 квітня у Трускавці знову пройдуть безкоштовні курси англійської мови від викладача Оксани Мотики. Нагадаємо, що перший пробний курс було проведено у лютому, участь в ньому взяло біля трьох десятків осіб.

Якщо хтось бажає відвідувати заняття, або ж долучитися до них в якості модератора/вчителя/лектора, то потрібно зголоситися до викладача на е-майл o.motyka14@gmail.com та заповнити надіслану реєстраційну анкету, відповівши на 8 нескладних запитань. Зробити це потрібно до 29 березня 2015 р. Остаточні групи (згідно рівня знань та вмінь учасників) та розклад занять будуть формуватися залежно від запиту та можливостей учасників. Проходитимуть курси в приміщенні центральної бібліотеки м. Трускавця (вул. Дрогобицька, 12).

(Переглядів 304 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви