Молодь хором вірші читає – Шевченкова весна триває

19.03.2013 | Filed under: Новини

В четвер, 14 березня о 14 годині, коли регіон починало засипати снігом, у Трускавці біля пам’ятника Шевченку зацвіли дерева й загуділи хрущі – діти та дорослі хором читали Шевченковий «Садок вишневий коло хати», тримали тематичні плакати. Ініціатором цікавого флешмобу (від англійського «спалахуючий натовп» – швидка масова акція) стала юнацька кафедра міської бібліотеки, залучившись підтримкою 8-А класу середньої школи №1. 

На запитання, чому хором почитати Шевченкові вірші вирішили 14 березня, а не традиційно 9-10 березня – в дні народження та смерті поета, організатори логічно відповіли, що Шевченкова весна триває, а його вірші актуальні завжди. Сподобався флешмоб як нова незвична форма вшанування Шевченка і дітям, які ділилися переконанням, що Тарас Шевченко – найкращий український поет.

Іра Циган

(Переглядів 92 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви