У Трускавецьку міськраду ДАІ скерувала 4 приписи за незадовільне утримання доріг

14.03.2011 | Filed under: Новини

За січень-лютий 2011 року ДАІ у Львівській області скерувала до Трускавецької міської ради 4 інформації про незадовільне утримання доріг у місті Трускавці та 2 інформації з цього приводу до прокуратури міста.

З початку 2011 року працівники ДАІ у Львівській скерували 7 приписів на усунення недоліків щодо утримання вулично-шляхової мережі у Трускавці, з них 3 до комунальних організацій міста. За цей період у Трускавці складено 8 протоколів щодо неналежного утримання вулично-шляхової мережі міста, з них 3 – на посадових осіб комунальних організацій міста Трускавця, – передає кореспондент ЗІКу з посиланням на ДАІ у Львівській області.

Також скеровано 14 вимог на впровадження інженерних заходів, з них 10 – керівникам комунальних організацій Трускавця.

За 2 місяці 2011 року у Трускавці загальна кількість ДТП складає 19, з яких 1 ДТП із потерпілими, під час якої  одна особа травмована. Для прикладу, у курортному Моршині за цей період сталось 2 ДТП без потерпілих.

Нагадаємо, на прес-конференції 2 березня на запитання ЗІКу скільки було приписів ДАІ до Трускавецької міської ради щодо автопригод, які сталися в наслідок незадовільного утримання доріг міський голова Трускавця Руслан Козир відповів, що міська рада отримала один припис. «За два місяці ми маємо один припис. Автопригода сталася на вул. Суховоля біля Фуршету. Водій хотів звертатися до суду, але все обійшлось», – сказав він.

www.zik.com.ua

(Переглядів 24 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви