Бібліотека для незрячих

02.02.2015 | Filed under: Новини

Бібліотека як інформаційний центр життя громади є осередком формування гуманного і відповідального ставлення громади міста до незахищених верств населення, а особливо до незрячих людей. Бібліотеки Трускавця вже багато років приділяють увагу роботі з людьми з обмеженими можливостями в рамках нашого проекту «Дорогою добра». А цього року колектив Трускавецької міської централізованої бібліотечної системи долучився до міжнародного шведсько-українського проекту «Сучасні інформаційні системи для українських користувачів з вадами зору». В рамках цього проекту буде заснована перша в Україні дейзі-бібліотека. Це некомерційний проект, який покликаний змінити ставлення суспільства до незрячих людей.

Бібліотекарі Трускавця в форматі дейзі начитають і запишуть щонайменше 5 книг (підручники для середньої школи та художні твори), якими зможуть користуватися незрячі діти.

29 січня в Трускавецькій центральній бібліотеці відбувся семінар, який провела Оксана Потимко – виконавчий директор Львівського обласного осередку ВГО «Українська спілка інвалідів» і є керівником даного проекту, Михайло Петрів – керівник ресурсного центру для допомоги незрячим дітям, Марта Сидоряк – консультант з ресурсних технологій. Бібліотекарі пройшли навчання, тренінг та майстер-клас, як користуватися програмою та записувати тексти в форматі дейзі.

А згодом на базі всіх трускавецьких бібліотек будуть створені спеціалізовані бібліотечні фонди для незрячих людей. Вся ця робота спрямована для того, щоб незряча людина урівнювалась в можливостях з можливостями здорових, включитись в поле зрячих людей.

Віра Савка, в.о. директора Трускавецької МЦБС

(Переглядів 44 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви