Біль утрати…

25.01.2016 | Filed under: Публікації

Кожна людина приходить у світ як неповторність. Однак є люди, які здатні множити свою неповторність для інших через особливу велич власної душі, через особливе багатство власної натури.

До таких Людей належав Пічугін Віктор Дмитрович – постать, з якою пов’язані кілька поколінь трускавчан.

Насамперед він був безмежно відданий справі, якій присвятив понад сорок років життя. Людина благородної і щирої душі, інтелігент, втілення скромної шляхетності, чуйний і проникливий педагог, наділений особливими батьківськими почуттями до своїх вихованців, ніколи не рахувався із своїм часом, не думав про комфорт і відпочинок, усього себе віддавав улюбленій роботі.

Завжди усміхнений, доброзичливий, уважний, надійний, чесний, активний і готовий у будь – яку хвилину прийти на допомогу. Таким його запам’ятали сотні учнів, колег, друзів, з якими щедро ділився багатством своїх знань і душі. Спілкування з Віктором Дмитровичем неодмінно приносило якесь незбагненне заспокоєння і гармонію духу.

Сумом, болем, невимовною тугою сповнені серця усіх тих, хто знав, любив, навчався, працював і просто був поруч з великим Учителем, спортивною легендою нашого міста.

Усі ми складаємо велику шану Життєлюбові, фахівцеві, порадникові, благочестивому християнинові, патріотові, від якого завжди віяло Любов’ю і Добром.

Пам’ять про цю світлу і благородну людину завжди буде у наших серцях.

Педагогічний та учнівський колективи НВК «СЗШ № 2-гімназія»

Від редакції «Трускавецького вісника». Віктора Дмитровича не стало 22 січня. Трускавець втратив Людину з Великої Літери. Вічная йому пам’ять…

(Переглядів 8 218 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви