Богдан Процишин вийшов зі складу депутатського корпусу Трускавця

27.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано
Процишин Богдан

Богдан Процишин

Під час сесійного засідання ТМР 27 травня депутат Богдан Процишин озвучив заяву про свій вихід зі складу депутатського корпусу, що означає складення із себе повноважень депутата міської ради. Основною причиною такого кроку депутат назвав те, що громада в 2006 році обирала його (та і всіх діючих депутатів ради) терміном на 4 роки, перше засідання ради V демократичного скликання у Трускавці відбулося 12 травня 2006 року. Та це не одна лише причина такого кроку, його депутат обґрунтував статтями різних законів України.

Нагадаємо, що Богдан Процишин зареєстрований депутатом Трускавецької міської ради від «Нашої України» (йшов під № 14), він очолює міський осередок партії «Вперед, Україно!» (політична сила «Народна Самооборона» Юрія Луценка), в 2006 видавав спільно з Євгеном Бродзінським, керівником міської «Опори», політичну газету «Територія слова», вважається досить активним депутатом. Заяву Б. Процишина розгляне комісія з питань регламенту, законності та депутатської етики (до якої він, до речі, теж входив) і на наступній сесії депутати приймуть рішення по цьому питанні.

Власна інформація

(Переглядів 83 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви