Заява про складення депутатських повноважень

27.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано


Депутат Трускавецької міської ради п
ятого демократичного скликання Богдан  Процишин. До Трускавецької міської ради V демократичного скликання.

З А Я В А.

про  складення депутатських повноважень.

Згідно діючої редакції ч. 1 ст. 141 Конституції України до складу міської ради входять депутати, які обираються строком на п’ять років.

Така редакція ч. 1 статті 141 Конституції України була встановлена в результаті внесення Законом України № 2222-IV від 08.12.2004 р. змін до Конституції України, в результаті чого чотирирічний строк повноважень депутатів місцевих рад було збільшено. Однак, відповідно до пункту 1 Прикінцевих та перехідних положень цього Закону положення ч. 1 статті 141 Конституції України в редакції цього Закону набирають чинності з дня набуття повноважень Верховною Радою України, обраною у 2006 році.

Перше засідання Верховної Ради України V скликання, обраної 26 березня 2006 року, відкрилося 25 травня 2006 року. Тобто положення Конституції України про п’ятирічний строк повноважень депутатів місцевих рад набрало чинності лише з 25 травня 2006 року.

Перша сесія Трускавецької міської ради V демократичного скликання відбулась 12 травня 2006 року, тобто до набрання чинності такої редакції ч. 1 статті 141 Конституції України.

Отже 26 березня 2006 року Громада Міста Трускавця голосувала за чинний склад міської ради, обираючи його лише на чотири роки.

Вважаю для себе неприпустимим зловживати довірою Громади.

Засмучений тим, що, на мою думку, і за ці чотири роки чинний склад Трускавецької міської ради, очолюваний міським головою Левом Грицаком, попри витрачені величезні кошти, не спромігся змінити ситуацію у Місті на краще. Практично всі спроби депутатів цю ситуацію виправити наштовхувались на чвари, інтриги, популізм та цинічну торгівлю інтересами Міста.

Попри сказане, у Громади Трускавця все ще залишається надія на якісну зміну влади у нашому Місті.

Закликаю всі розумні та чесні сили Міста вже сьогодні  об’єднатися задля таких змін завтра.

Відтак, не бачу ні законних, ні моральних підстав надалі перебувати у цьому складі депутатського корпусу Трускавецької міської ради.

Виходячи з викладеного вище, та керуючись п. 2) ч. 2 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»

П Р О Ш У:

прийняти мою заяву про  складення депутатських повноважень

депутат Трускавецької міської ради

V демократичного скликання

___________________   / Богдан Процишин /
(Переглядів 6 755 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви