Заява про складення депутатських повноважень

27.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано


Депутат Трускавецької міської ради п
ятого демократичного скликання Богдан  Процишин. До Трускавецької міської ради V демократичного скликання.

З А Я В А.

про  складення депутатських повноважень.

Згідно діючої редакції ч. 1 ст. 141 Конституції України до складу міської ради входять депутати, які обираються строком на п’ять років.

Така редакція ч. 1 статті 141 Конституції України була встановлена в результаті внесення Законом України № 2222-IV від 08.12.2004 р. змін до Конституції України, в результаті чого чотирирічний строк повноважень депутатів місцевих рад було збільшено. Однак, відповідно до пункту 1 Прикінцевих та перехідних положень цього Закону положення ч. 1 статті 141 Конституції України в редакції цього Закону набирають чинності з дня набуття повноважень Верховною Радою України, обраною у 2006 році.

Перше засідання Верховної Ради України V скликання, обраної 26 березня 2006 року, відкрилося 25 травня 2006 року. Тобто положення Конституції України про п’ятирічний строк повноважень депутатів місцевих рад набрало чинності лише з 25 травня 2006 року.

Перша сесія Трускавецької міської ради V демократичного скликання відбулась 12 травня 2006 року, тобто до набрання чинності такої редакції ч. 1 статті 141 Конституції України.

Отже 26 березня 2006 року Громада Міста Трускавця голосувала за чинний склад міської ради, обираючи його лише на чотири роки.

Вважаю для себе неприпустимим зловживати довірою Громади.

Засмучений тим, що, на мою думку, і за ці чотири роки чинний склад Трускавецької міської ради, очолюваний міським головою Левом Грицаком, попри витрачені величезні кошти, не спромігся змінити ситуацію у Місті на краще. Практично всі спроби депутатів цю ситуацію виправити наштовхувались на чвари, інтриги, популізм та цинічну торгівлю інтересами Міста.

Попри сказане, у Громади Трускавця все ще залишається надія на якісну зміну влади у нашому Місті.

Закликаю всі розумні та чесні сили Міста вже сьогодні  об’єднатися задля таких змін завтра.

Відтак, не бачу ні законних, ні моральних підстав надалі перебувати у цьому складі депутатського корпусу Трускавецької міської ради.

Виходячи з викладеного вище, та керуючись п. 2) ч. 2 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»

П Р О Ш У:

прийняти мою заяву про  складення депутатських повноважень

депутат Трускавецької міської ради

V демократичного скликання

___________________   / Богдан Процишин /
(Переглядів 6 755 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви