В майбутнє назад кроком руш…

29.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Київ.27.04.10. Цей день можна занести в календар під назвою «День вдалої продажі незалежності». Під верховною радою зранку збираються представники різних політичних сил з розумінням того, що цей день є початком кінця незалежності України. Народу прибуває все більше і «менеджери з продажів» починають хвилюватись. Спочатку  виріс кордон з внутрішніх військ. Потім почав носитись «Беркут» то туди, то сюди (точнісінько, як наші депутати то в одну фракцію, то в другу). Враховуючи, що в нас демократія, то все має бути по чесному і порівну, тому нашу сторону «охороняв» заслон внутрішніх військ і беркута, а партію регіонів один добрий вуйко міліціянт на 50 метрів…
Кожного з депутатів «продажного корпусу»  народ  зустрічає свистом. Для деяких підготували «смертельну зброю проти Януковича».( Іменні Івано-Франківські яйця). Побачивши  спікера  і  згадавши  гасло «Україні потрібен Литвин» всі вирішили, що краще буде звучати «Литвин в яйцях»(як в ресторані блюдо).

Але що змінилось для цієї влади з 2004р? Нічого. Всі хто відверто порушував закони нехтуючи правами звичайного народу повернулись на Україну. А дехто взагалі не тікав (за що мабуть  і  був нагороджений самим президентом). Чи то влада була беззуба, чи то народ сліпий… Не змінне тільки  одне: народ з однієї сторони, а вони через кордони спецназу з другої…(Переглядів 11 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви