Випускники протестують

13.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Близько години (з 12.00 до 13.00) тривав протест випускників нашого регіону 9 червня перед дрогобицькою ратушею. Учні 11-х класів протестували проти надзвичайно складних завдань тестів з англійської мови, які далеко виходять за рамки не те що навчальної програми звичайної школи, а і шкіл спеціалізованих, а навіть і вишів. Випускники приїхали до Дрогобича і з окремих сіл району, і з Стебника, і з Борислава, і з Трускавця. Трохи менше сотні мітингувальників скандували ряд лозунгів, зокрема за чесне ЗНО, а кілька представників випускників начальником відділу внутрішньої політики Дрогобицької міської ради Іваном Тихим, який вийшов до протестувальників, були запрошені на сесію ради, яка якраз проходила в ратуші.

Дрогобицькі депутати одноголосно підтримали протест школярів, який, до речі, бурхливою хвилею прокотився по всіх регіонах України. Окрім однієї випускниці про стан справ із ЗНО з англійської мови розповів і депутат ДМР Володимир Крайчик, директор однієї з дрогобицьких шкіл.

Абітурієнти Дрогобича протестуютьЗ випускниками поспілкувалися і заступник мера Дрогобича з гуманітарних питань Богдан Пристай, і п. Леся Пашко з відділу у справах сім’ї та молоді. А один з опозиційних до дрогобицької влади політичних діячів навіть виступив на імпровізованому мітингу. Всі випускники одноголосно схвалили текст звернення до міністра освіти України пана Табачника, текст звернення після невеличкого редагування відправлять цьому посадовцю і як офіційний лист з дрогобицької ратуші.

Власна інформація

(Переглядів 18 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви