Партія „ВО„ БАТЬКІВЩИА” – гарантія безпеки.

04.08.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

Споконвіку  людство прагнуло увійти в такий стан, коли їм нічого не загрожує та не викликає занепокоєння. Для кожної мами найголовніше – це безпека її дітей, для кожного чоловіка найголовніше – безпека його сім’ї, для кожної держави –  економічна та політична безпека.

За всі роки незалежності, Україна ще ніколи не була так близько до втрати своєї держави – органу, який покликаний дбати за безпеку нації, її розвиток та могутність.

Продовження перебування іноземних військових баз в Криму в обмін на „дешевий” газ, нищення рідної, материнської мови, значне скорочення витрат на утримання власних збройних сил, суттєве підвищення цін на природний газ для населення, зосередження стратегічних підприємств у власності громадян Росії та її сателітів, відсутність реального правового захисту у простого громадянина, мізерна пропаганда національних цінностей, тощо набрало загрозливих масштабів для безпеки нашої держави, що неминуче вплине  і на  безпеку кожного її громадянина.

У Трускавці дбати за безпеку міста і трускавчан  покликані міські та регіональні силові та контролюючі структури (прокуратура, СБУ, міліція, ДАІ, податкова, КРУ, частина МНС, захист прав споживачів, тощо). Як виконують, в тій частині, вони свою функцію немає потреби розказувати. Можна зазначити тільки одне: в силових та контролюючих органах є своя вертикаль і діють вони відповідно до тих правил, які диктуються „зверху”.

Проте, у місті є ще один вагомий орган (на який кожний з Вас має прямий вплив через голосування) покликаний гарантувати громадянам безпеку – міська влада. І тут виникає запитання: чи забезпечувала безпеку своїм громадянам діюча міська влада на чолі з  головою міста? Відповідь на це питання дайте самі, я тільки наведу Вам декілька прикладів: рішенням Трускавецького міськвиконкому приймаються в експлуатацію будинки по вул. Скоропадського (навпроти ЗСШ№3) на підставі якого люди отримують право власності на квартири до яких не підключено електроенергія, вода, каналізація, газ, тощо;  рішенням виконкому оформляється право власності приватного підприємства „Консул” на будівлю по вул. Сагайдачного, 3, а мешканцям будинку пропонується викупити їхнє ж житло по 600 у.о. за м. кв.;  через помилку електриків комунального підприємства у квартиру сім’ї Венгрин, яка проживає по вул. Стебницькій, 74 сталася пожежа в результаті якої повністю згоріла їхня квартира, попри обіцянки влади сім’я не отримала матеріальної компенсації і вже другий рік судиться з КП „Наше місто”; через махінації влади з автономним опаленням у місті розбалансовані теплові мережі, а переважна частина квартир з автономним опаленням здійснює експлуатацію котлів без належного дозволу… .

Трускавецька міська організація партії „Всеукраїнське об’єднання” Батьківщина” в повній мірі розуміє значення безпеки для мешканців міста. Я, та наша команда, протягом останніх років докладали багато зусиль як для індивідуального, так і колективного захисту трускавчан. Навіть немає потреби все перераховувати. У місті всі знають, коли важко, здавалось безвихідь – треба йти до „Батьківщини” і там зроблять все можливе, щоб допомогти.

Та я чудово розумію, що допомагати людям, бути в жорсткій опозиції до свавілля влади це не достатньо для гарантування безпеки трускавчанам, для цього потрібно створити таку систему влади, коли загроза безпеки буде зведена до мінімуму, коли будь-який чиновник чи кримінальний злочинець усвідомить, що його дії не на користь громади чи людини отримають жорстку і колективну протидію з сторони міської влади. З тією метою нами розроблена комплексна програма забезпечення безпеки трускавчанам, в яку входять ряд підпрограм, таких як: – розвиток організаційної основи діяльності по боротьбі з злочинністю (економічною, правовою, кримінальною, корупційною); – профілактика правопорушень; – забезпечення охорони громадського порядку, боротьба із злочинністю і корупцією; – створення муніципального загону охорони громадського порядку; – моніторинг проходження строкової служби в збройних силах України юнаками міста.

Ми вважаємо за необхідне створення спеціальної і постійно діючої комісії в яку будуть входити юристи, депутати міської ради, представники правоохоронних органів та громадськості. Дана комісія буде розглядати скарги громадян на протиправні дії чиновників різних структур, в тому числі і силових, які знаходяться в нашому місті. Висновки комісії будуть заслуховуватись на сесії міської ради. Якщо буде прийнято рішення міської ради щодо недовіри до будь-якого чиновника – це, по суті, означає його звільнення з даної посади, а при необхідності буде притягнено до відповідальності.

Без сумніву, щоб реалізувати наші плани і гарантувати безпеку трускавчанам першочергово необхідно змінити діючу міську владу, яка, на моє переконання, по своїй суті є експлуататором, руйнівником і корупційним гніздом, а не гарантом безпеки.

Трускавецька міська організація партії „Всеукраїнське об’єднання” БАТЬКІВЩИНА” призначила відповідальним за реалізацію програми по забезпеченню безпеки трускавчан Андрія ІВЧЕНКА за плечами якого серйозний досвід боротьби із злочинністю. На наступній сторінці нашої газети Ви зможете більше познайомитися з людиною, яка хоче використати всі свої знання та набутий, в тому числі у боях, досвід на службі України та Трускавця.

Звернення Руслана Крамара до трускавецької громади.

(Переглядів 36 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви