Влада мовчить, а мешканців ґвалтують

26.08.2011 | Filed under: Публікації

25 серпня біля новобудови «Лісова пісня» на вулиці Сагайдачного мешканці прилеглих будинків протестували проти самовільних робіт, які виконуються на шкоду благоустрою території. Із двох представників «Трускавецького вісника» один протягом години часу (від 9 до 10 ранку) чекав, та так і не дочекався представника влади. Щоб та пояснила мешканцям, що ж насправді відбувається. Мешканці призупинили виконання робіт забудівником на певний час своєю активною позицією, проте згодом побачили, що окрім журналістів, їх ніхто не прийшов підтримати – ні мер, ні профільний заступник, ні начальник УЖКГіБ. Звернувшись до міліції, мешканці почули відповідь, що нікого не вбили, тому виїжджати міліціонерам сюди нема сенсу. Не реагує на неподобство і прокуратура, хоча саме вона мала б в першу чергу відреагувати на порушення правил забудови території. А те, що такі порушення є, не викликає сумнівів – понищені дитячі майданчики, понищена дорога, зрізані дерева, безперервний шум. Представник забудівника Володимир Хоружий запевнив мешканців, що всі роботи здійснюються законно, що міська влада все погодила і тоді люди почали обурюватися діями мерії. Тут заради справедливості мусимо зауважити, що виконком не погодив того, про що прохала фірма-забудівник. Та цього людям не було кому сказати. Як повідомив нас помічник депутата обласної ради Олексія Балицького, представник виконкому все ж з’явився, але без жодних документів. Чиновниця сказала, що вона тільки три місяці працює на займаній посаді і всією інформацією з даного питання не володіє. Не прибув на зустріч і депутат-мажоритарник Ігор Пілько, зіславшись на зайнятість.

Свідомо опускаємо ті всі пікантні фрази, які лунали на адресу міської влади від розгніваних людей, серед яких – і матері з маленькими дітьми, і пенсіонери, і молоді чоловіки, і жінки середнього віку. Біля п’яти десятків людей так і не почули конкретних пояснень. Забудівник пояснив свою позицію, хоча і не підкріпив її жодним документом. А чесна влада рада, що 30 жовтня минулого року їй повірили на чесне слово, тож вирішила, що щось роз’яснювати мешканцям не має сенсу. Це як мінімум виглядає дивно, адже інтереси людей відстоював стосовно цього питання депутата облради від «Фронту змін» Петро Іванишин. Він не розірветься, а допомогти йому 25 серпня зі сторони «команди однодумців» бажаючих не виявилося.

(Переглядів 227 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: , , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви