Чому за рахунок освіти вирішуються міські проблеми!

22.01.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Будинок учнівської творчості відкрив свої двері для учнів шкіл міста 27 вересня 1952 р. у перших чотирьох гуртках навчалось 35 дітей. Протягом 58 років у Трускавці мали змогу відвідувати заняття у цьому закладі 45 тисяч учнів, де вони отримували можливість знайти для себе заняття за інтересами, до вподоби і душі.

Різні часи та економічні проблеми накладали певний відбиток на роботу Будинку учнівської творчості. Але весь час міська влада з розумінням ставилась до роботи позашкільної установи. Тричі покращувались умови для роботи установи – їй щоразу надавалися приміщення більші за площею та з урахуванням місця розташування, щодо житлових мікрорайонів міста – курорту.

У  1977р. міська влада Трускавця, після введення в дію нової школи, надала Будинку учнівської творчості теперішнє приміщення. Зусиллями колективу весь цей період проводився ремонт приміщень, утримувалися в належному стані навчальні кабінети, приводилася до порядку територія БУТ. Особливу увагу відчула учнівська молодь міста за період 2002 – 2010 р.р., коли попередня міська влада зробила ремонт фасаду, із заміною старих вікон на склопластикові,

побудувала нову котельню, що дало змогу підтримувати відповідний температурний режим у кабінетах, таким чином досягли великої економії, тобто створені умови для розвитку дітей.

Станом на 1 січня 2011р. в Будинку учнівської творчості працюють 27 педагогів, які забезпечують роботу 45 гуртків(це і гуртки, які проводяться на базі садочків з дошкільнятами), де навчаються близько тисячі дітей. За структурою БУТ є комплексним позашкільним закладом, що забезпечує роботу гуртків за сімома основними напрямами позашкільної освіти. У гуртках вихованці мають змогу реалізувати свої здібності, про що свідчать щорічні перемоги та відзнаки.

Враховуючи, що всі роки міська влада допомагала і підтримувала Будинок учнівської творчості, колектив покладав велику надію і на теперішню владу. Але такого «сприяння» в перший місяць своєї каденції, шановна владо, ми не сподівались!

Саме заступник міського голови в ексклюзивному коментарі для «Трускавецького вісника» повідомила, що в освіті планують провести велике скорочення, зокрема в СШ№3, яка продовжуватиме функціонувати в нормальному режимі, а частину кабінетів віддадуть під гуртки та методкабінет , тобто фактично повністю переводять БУТ.

Натомість у приміщення теперішнього Будинку учнівської творчості, влада планує перевести соціальні служби, зокрема Управління праці та соціального захисту, яке зараз розміщене біля магазину «Річки» та Територіальний центр обслуговування самотніх. Тоді по-перше, куди діваються приміщення, які їм зараз належать, адже вони також знаходяться у центрі міста і по-друге, кому тоді запропонували дитячий корпус міської лікарні, де мали бути переведені ці служби? Дехто скаже, що це далеко, але не забувайте, що до 18:00 кожного дня туди ходить маршрутка №3, а для пенсіонерів проїзд безкоштовний. Разом з тим, гуртки БУТ закінчують роботу о 19-чи 20:00 год., як добиратися дітям, зокрема в район першої школи?

То чому саме Будинок учнівської творчості і саме тепер???

10 січня 2011року Будинок учнівської творчості відвідала комісія разом з Юстиною Когут, яка була просто в захваті від кількості приміщень, де можна буде відкрити «гуртки» для пенсіонерів. Тобто для пенсіонерів ми відкриваємо гуртки, а для молоді – закриваємо??? Невже це не парадокс!!!

http://durdom.in.ua

P.S. Також  відомо, що у приміщенні БУТ , хочуть зробити міський суд.  Вже 18.01.2011р. наші трускавецькі судді, близько 13:30 год., оглянули і територію, і приміщення.

Вже одне приміщення освіти суд знищив(Вечірня школа по вул.. Франка). Тепер беремось за друге???

Чи може все ж таки відремонтуєте те приміщення в якому зараз знаходитесь!

(Переглядів 98 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви