Чому за рахунок освіти вирішуються міські проблеми!

22.01.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Будинок учнівської творчості відкрив свої двері для учнів шкіл міста 27 вересня 1952 р. у перших чотирьох гуртках навчалось 35 дітей. Протягом 58 років у Трускавці мали змогу відвідувати заняття у цьому закладі 45 тисяч учнів, де вони отримували можливість знайти для себе заняття за інтересами, до вподоби і душі.

Різні часи та економічні проблеми накладали певний відбиток на роботу Будинку учнівської творчості. Але весь час міська влада з розумінням ставилась до роботи позашкільної установи. Тричі покращувались умови для роботи установи – їй щоразу надавалися приміщення більші за площею та з урахуванням місця розташування, щодо житлових мікрорайонів міста – курорту.

У  1977р. міська влада Трускавця, після введення в дію нової школи, надала Будинку учнівської творчості теперішнє приміщення. Зусиллями колективу весь цей період проводився ремонт приміщень, утримувалися в належному стані навчальні кабінети, приводилася до порядку територія БУТ. Особливу увагу відчула учнівська молодь міста за період 2002 – 2010 р.р., коли попередня міська влада зробила ремонт фасаду, із заміною старих вікон на склопластикові,

побудувала нову котельню, що дало змогу підтримувати відповідний температурний режим у кабінетах, таким чином досягли великої економії, тобто створені умови для розвитку дітей.

Станом на 1 січня 2011р. в Будинку учнівської творчості працюють 27 педагогів, які забезпечують роботу 45 гуртків(це і гуртки, які проводяться на базі садочків з дошкільнятами), де навчаються близько тисячі дітей. За структурою БУТ є комплексним позашкільним закладом, що забезпечує роботу гуртків за сімома основними напрямами позашкільної освіти. У гуртках вихованці мають змогу реалізувати свої здібності, про що свідчать щорічні перемоги та відзнаки.

Враховуючи, що всі роки міська влада допомагала і підтримувала Будинок учнівської творчості, колектив покладав велику надію і на теперішню владу. Але такого «сприяння» в перший місяць своєї каденції, шановна владо, ми не сподівались!

Саме заступник міського голови в ексклюзивному коментарі для «Трускавецького вісника» повідомила, що в освіті планують провести велике скорочення, зокрема в СШ№3, яка продовжуватиме функціонувати в нормальному режимі, а частину кабінетів віддадуть під гуртки та методкабінет , тобто фактично повністю переводять БУТ.

Натомість у приміщення теперішнього Будинку учнівської творчості, влада планує перевести соціальні служби, зокрема Управління праці та соціального захисту, яке зараз розміщене біля магазину «Річки» та Територіальний центр обслуговування самотніх. Тоді по-перше, куди діваються приміщення, які їм зараз належать, адже вони також знаходяться у центрі міста і по-друге, кому тоді запропонували дитячий корпус міської лікарні, де мали бути переведені ці служби? Дехто скаже, що це далеко, але не забувайте, що до 18:00 кожного дня туди ходить маршрутка №3, а для пенсіонерів проїзд безкоштовний. Разом з тим, гуртки БУТ закінчують роботу о 19-чи 20:00 год., як добиратися дітям, зокрема в район першої школи?

То чому саме Будинок учнівської творчості і саме тепер???

10 січня 2011року Будинок учнівської творчості відвідала комісія разом з Юстиною Когут, яка була просто в захваті від кількості приміщень, де можна буде відкрити «гуртки» для пенсіонерів. Тобто для пенсіонерів ми відкриваємо гуртки, а для молоді – закриваємо??? Невже це не парадокс!!!

http://durdom.in.ua

P.S. Також  відомо, що у приміщенні БУТ , хочуть зробити міський суд.  Вже 18.01.2011р. наші трускавецькі судді, близько 13:30 год., оглянули і територію, і приміщення.

Вже одне приміщення освіти суд знищив(Вечірня школа по вул.. Франка). Тепер беремось за друге???

Чи може все ж таки відремонтуєте те приміщення в якому зараз знаходитесь!

(Переглядів 98 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви