Борислав без води на День Конституції

06.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

На День Конституції, 28 червня, Борислав залишився без води. Але конституційні права бориславців місцеві можновладці порушують не лише тоді, коли Україна святкує День Конституції. За червень приблизно сім діб місто нафтовиків було без води. Під час повені 2008 року влада забезпечувала людей питною водою. Її привозили у цистернах. Тепер цього нема. Ні у «білому домі», ні у «Бориславводоканалі» достеменно не можуть сказати, куди ті цистерни ділись. Час від часу людей попереджають по радіо, що води не буде, але бувають такі дні, що воду відключають без попереджень. Або ще одне ноу-хау бориславської влади: кажуть, що тектиме лише технічна вода, непридатна для вживання, але не повідомляють, де взяти питну воду. Зазвичай у Бориславі не буває води по вівторках і четвергах, але почастішали випадки, коли і в інші дні води нема, причому погода не підводить, дощі не йдуть і спеки нема. Не навчила можновладців і біда з гепатитом, коли про Борислав узнала вся країна. З кожним роком ситуація з водою погіршується, а тарифи на неї зростають. Складається враження, що комусь дуже вигідно довести «Бориславводоканал» до банкрутства, потім за безцінь його купити й диктувати бориславцям ціни на воду.

Часопис «Тустань»

(Переглядів 32 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви