За яйце Фаберже – в обласні депутати?

30.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

За інформацією, що заслуговує на довіру, відомий дрогобичанин Віктор Вексельберг, який став російським олігархом і купив знамениті яйця Фаберже, має намір протягнути до Львівської обласної ради за списком Партії регіонів одного потрібного чоловічка. Виникає сумнів, чи вистачить грошей, аби це зробити, бо той чоловічок є вельми одіозною постаттю в Дрогобичі. Але слід замислитися над тим, що місто Юрія Котермака завжди було в центрі уваги жидівсько-олігархічної Росії, причому нині до цього процесу підключаються не лише москальські спецслужби, про що більше знає Микола Гук, а й Партія регіонів. Дрогобич вже давно хочуть перетворити з П’ємонту в П’ємонті на провінційне містечко, в якому би згас національний дух. Тому завжди ставка робилася на пристосуванців до системи, які ладні маму рідну продати за тридцять срібників і які ратували за різних лавриновичів, а потім і на авантюрного морячка – “засланого козачка”. Будемо й далі вірити у солодкі слова чергових обіцяльників райського життя?

Часопис «Тустань»

(Переглядів 20 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви