Викинулась чи викинули?

09.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Другого червня з п’ятого поверху одного з будинків на вулиці Коновальця у Дрогобичі викинулась Світлана Кобільник, колишній керівник територіального центру з обслуговування пенсіонерів. На час, коли номер готувався до друку, вона ще жила. Лікарі дають їй мало шансів, хоча не виключають дива. Минулого року після депутатської перевірки п. Світлану звільнили з роботи, звинувативши у нераціональному використанні коштів. Не добившись поновлення на роботі через суд, вона, врешті-решт, вирішила, очевидно, звести рахунки з життям. Втім, містом гуляють чутки, що її могли й викинути, оскільки вона занадто багато знала про нинішню владу і могла про це розповісти людям Януковича. Свого часу Микола Гук не наважувався її звільнити, бо за пані Світлану вступився один народний депутат України. Коли Миколу Гука «попросили» з ратуші, Світлану Кобільник звільнила виконувач обов’язків мера, секретар міської ради Алла Гладун. Питання про зловживання у територіальному центрі розглядалося на сесії, але пані Світлані не дали висловити своєї позиції, після чого вона впала у коридорі ратуші й отримала мікроінсульт. Мабуть, правоохоронці спишуть все на спробу самогубства, а ось стаття Кримінального кодексу про доведення до самогубства їх навряд чи зацікавить. Тим паче, що останнім часом, на думку багатьох, пані Світлана поводила себе неадекватно.

Часопис «Тустань»

(Переглядів 9 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви