Борислав спортивний

12.12.2013 | Filed under: Публікації

Вдалі виступи дзюдоїстів

Нещодавно відбулась першість з дзюдо спортивного клубу «Патріот» м. Стебника. У цих змаганнях взяли участь вихованці ДЮСШ «Атлант». Хочу відзначити хорошу боротьбу Вікторії Джуфер, Владислава Фецяка, для яких ці змагання були першими і у своїх вагових категоріях вони посіли перші місця. Добрі результати показали також вихованці ЗОШ № 3 брати Сергій та Віталій Пелишки, які посіли перші місця, а другими стали. Богдан Волчек, Даніель Дояр, Тадей Борисяк, Олег Фридрак. Серед дівчат перше місце посіла Оксана Джуфер із ЗОШ № 9 та Юлія Мурянка із ЗОШ № 4. У ваговій категорії24 кгпереміг Антон Мельников, а у ваговій категорії29 кгпершим став Павло Кікіс (ЗОШ № 1). Відзначили впевнену боротьбу з гарними кидками вихованців СШ №6 братів Юрія та Віталія Пенцарських. Проявили свої вольові якості Олег та Владислав Модіни із ЗОШ № 7, Андрій Закутний – ЗОШ № 1 та Василь Шевченко – ЗОШ № 8. У загальнокомандній боротьбі ДЮСШ «Атлант» здобула перше місце, з чим ми і вітаємо. Багато прийшло людей підтримати своїх дітей та онуків. Це ще раз підтверджує про небайдуже ставлення батьків та дідусів до того, якими стануть їхні діти Дирекція ДЮСШ «Атлант» щиро дякую усік батькам за підтримку та всебічну допомогу секції дзюдо у нашому місті.

Запрошуємо усіх бажаючих, починаючи із 6-ти років і старших, до занять цим цікавим видом боротьби. Заняття проходять на базі ЗОШ № 3 (гімнастичний зал) щоденно із 15.45.

Василь Шимченко, тренер ДЮСШ «Атлант» із дзюдо, газета «Нафтовик Борислава»

Бадмінтон

У суботу, 23 листопада, в приміщенні спортивного залу ЗОШ N° 9 відбулася відкрита першість Бориславської ДЮСШ з бадмінтону серед дітей 2002 р. н. і молодших. Організатори змагань – Бориславська ДЮСШ та ЗОШ № 9. У цих змаганнях взяло участь близько 50 юних спортсменів зі Львова та Борислава. Головний суддя змагань – майстер спорту України Іван Каратник зі Львова. Змагались вихованці таких організацій: НВК школа-гімназія «Сихівська», ЗОШ № 65, ДЮСШ «Верховина» (м. Львів) та вихованці спортивної секції бадмінтону Бориславської ДЮСШ – тренер Є. Бабій.

Поєдинки тривали з 11.00 до 17.00. У дуже напруженій боротьбі наші спортсмени показали хороші результати. В одиночних змаганнях серед юнаків бронзу виборов Богдан Михаць. Серед юнацьких пар бронзу завоювали Богдан Михаць та Дмитро Шимоняк. У категорії жіночих пар третє місце посіла пара у складі Вероніки Захарчук та Ірини Яцишин, а серед змішаних бронзу вибороли Богдан Михаць та Вероніка Захарчук.

Слід зазначити, що секція бадмінтону почала функціонувати при ДЮСШ лише з вересня 2013 року, а отже, це були успішні виступи наших юних спортсменів. Власне, це результат плідної роботи тренера-викладача Євгена Бабія. Зараз усі заняття відбуваються на базі ЗОШ № 9 за розкладом:

молодша група (з 10 до 13 років): вівторок, четвер – 15.00 – 16.30, субота – 14.00 – 15.30;

старша група (з 14 до 17 років): вівторок, четвер – 16.30 – 18.00, субота -15.30- 17.00.

Запрошуємо всіх бажаючих дітей, юнаків та дівчат до занять у секції бадмінтону.

Дирекція Бориславської ДЮСШ висловлює подяку директору ЗОШ № 9 Галині Новицькій за активну участь в організації змагань з бадмінтону та популяризації цього виду спорту в м. Бориславі.

Олег Загірський, директор ДЮСШ, газета «Нафтовик Борислава»

Вільна боротьба

Обласні змагання з вільної боротьби серед молодших школярів проходили у Трускавці в ДЮСК «Спортовець». У змаганнях взяло участь більше 100 учасників. На цих поєдинках зібралися найсильніші молодші школярі Львівської області – Львова ДЮСШ № 7, Львів «Спартаківець», Львів – «Динамо», Винники, Стрий, Щирець, Пустомити, Трускавець «Спортовець», Трускавець «Спартаківець», Соснівка та інші команди. Непогані результати показали й наші учні, з якими я проводжу заняття в ЗОШ № 3. Призерами цих змагань стали: у ваговій категорії26 кгАня Смольницька, у категорії34 кг- Софія Шеремета і у категорії38 кг- Христина Дегтярьова. Непогано на своїх перших змаганнях зарекомендували себе такі учні: ЗОШ № 3 Святослав Маців – 2 кл., Василь Смольниць-кий – 4 кл., Владислав Дегтярьов і Андрій Гавриляк. З різних причин не поїхали на ці змагання, де могли б показати також непогані результати – Владислав Білоголовко, Сергій Антонів та інші. У загальному змагання пройшли на належному рівні.

Дзюдо

Недавно пройшов турнір відкритої першості у м. Стебнику. У ньому взяли участь й учні нашого міста. Непоганих результатів на цих змаганнях показали наші учні – Святослав Маців посів II місце у ваговій категорії22 кг, а у категорії32 кгпризерами змагань стали Юрій Лань – б кл., Ігор Божко – 7 кл. Запеклою була боротьба і серед дівчат, які не поступалися хлопцям. Знову на висоті проявила характер і посіла І місце Софія Шеремета, другою на цих змаганнях у ваговій категорії35 кгстала Катя Тхорик, а Анастасія Тхорик у категорії42 кгвиборола І місце. Переможці і призери цих змагань нагороджені грамотами і медалями.

Любомир Гнатишин, вчитель ЗОШ № 3, газета «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 198 , 1 переглядів сьогодні)