Борислав вшанував жертв політичних репресій

19.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

16 травня в місті Бориславі відбулося вшанування жертв політичних репресій, повідомляє офіційний сайт Бориславської міської ради Пам’ятною ходою керівництво міста, громадськість, а також учні навчальних закладів пройшли вулицями міста і поклали вінки, квіти, запалили свічки біля приміщення історико-краєзнавчого музею – колишньої катівні НКВС, де була замучена 41 людина. Далі процесія пройшла до пам’ятного знаку на місці пересильної тюрми, звідки в’язнів відправляли в ГУЛАГи. За участі священиків УГКЦ о. Миколи Пишковича та УПЦ КП о. Ігоря Ткачіва була відправлена панахида за невинно убієнних, запалені свічки та покладені вінки. Відбулося віче, на якому виступили священики, в. о. міського голови міста Борислава, секретар міської ради Василь Чабан, начальник відділу культури, голова міської організації КУНу Андрій Спас. У зв’язку з відзначенням Дня пам’яті жертв політичних репресій, тематичні заходи протягом тижня відбулися в установах культури та освіти міста Борислава – години пам’яті, години історичної правди, бесіди, перегляди літератури – «Пам’ять не знає сивини», «Дорога до безсмертя», «Вони боролися за Україну», «Вклонімось до землі».

Власна інформація

(Переглядів 41 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви