Буковиця підготувала гірськолижників зі Старого Самбора

20.02.2019 | Filed under: Публікації

Нещодавно завершились практичні гірськолижні уроки фізичної культури для понад двадцяти школярів з двох загальноосвітніх шкіл міста Старий Самбір. Заняття проводились в рамках пілотного і унікального в Україні спільного проекту, започаткованого Старосамбірською міською радою спільно з гірськолижним комплексом «Буковиця» за сприяння Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України». Мета проекту: долучити школярів до здорового способу життя і занять активними видами спорту.

Незважаючи на те, що Старий Самбір є по суті гірським містечком, жителі якого змалку полюбляють кататись на лижах, все ж таки мало хто має змогу займатись класичним гірськолижним спортом. Отож, керівництво міста вирішило трохи змінити цю ситуацію та першими в Львівській області заклали кошти в бюджет міста для організації спортивних уроків. Три тижні в січні-лютому 2019 року діти зі Старого Самбора два рази в тиждень вчились гірськолижній майстерності під керівництвом досвідчених та сертифікованих інструкторів спортивної школи “Bukovytsia ski school”.

Ось що розповіли нам тренери.

Юлія Марич: «Перш за все хотіла би подякувати всім людям, котрі долучилися до організації таких навчань діткам! Було приємно проводити заняття і спостерігати, як вдосконалювались їхні вміння! Школярі засвоїли величезний об’єм інформації і навичок та стали впевненими лижниками! Мені було радісно, легко і в задоволення з ними працювати!»

Путієнко Сергій: «Я мав можливість провести шість занять з учнями старосамбірських шкіл. У мене займались хлопці 6-7 класів, які прийшли початківцями в гірськолижному спорті і досягнули хороших результатів. Хлопці пройшли уроки від основної стійки до карвінгу початкового рівня, а деякі опанували і карвінг. Під час занять у нас панувала дружня і хороша атмосфера. Надіюсь, що в наступному сезоні ми продовжимо наше навчання».

В юних старосамбірчан також залишилось багато нових і позитивних вражень. Вони полюбили цей захоплюючий зимовий вид спорту з його неповторною атмосферою і емоціями.

– З наступного року такі заняття для школярів будуть вже більш системними. Адже щоб здобути високі спортивні результати, необхідно займатись більш якісно, в тому числі і теоретично, – розповідає спортивний директор ГК «Буковиця» Дмитро Мицак. –     В подальшому до відбору і тренування школярів з інших міст ставлення буде набагато серйозніше і вимогливіше. А для особливо наполегливих і старанних відкриються нові можливості проявити себе в гірськолижному спорті. Але попри те ознайомитись з гірськолижним спортом й надалі зможуть всі бажаючі.

– Мені дуже приємно, що саме в місті, де я народився та навчався, вперше відгукнулись на нашу ініціативу проведення гірськолижних уроків фізкультури, – долучається до розмови голова правління МЦ «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько. – Адже такі уроки проводяться практично в усіх країнах Європи, де є гори і гірськолижні комплекси. Кошти на це виділяються в рамках державних освітніх програм або з місцевих бюджетів. Це питання ми вивчали з власником гірськолижного комплексу «Буковиця» Віталієм Мицаком, коли перебували за кордоном в рамках підготовки до гірськолижних змагань «Karpatia OPEN». І Старий Самбір став першим містом, діти з якого отримали можливість кваліфіковано опанувати гірські лижі. Без сумніву, це стане добрим прикладом для інших міст, а також хорошою можливістю для школярів відірватись від шкідливих звичок та гаджетів та долучитись до здорового образу життя і надзвичайно захоплюючого спорту. За це дякую насамперед міському голові Старого Самбора Ігореві Трухиму і директору ТзОВ «ЕКО-Оптіма» Максимові Козицькому, який також долучився до фінансування проекту.

Степан Гнатків

(Переглядів 36 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви