Буковиця підготувала гірськолижників зі Старого Самбора

20.02.2019 | Filed under: Публікації

Нещодавно завершились практичні гірськолижні уроки фізичної культури для понад двадцяти школярів з двох загальноосвітніх шкіл міста Старий Самбір. Заняття проводились в рамках пілотного і унікального в Україні спільного проекту, започаткованого Старосамбірською міською радою спільно з гірськолижним комплексом «Буковиця» за сприяння Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України». Мета проекту: долучити школярів до здорового способу життя і занять активними видами спорту.

Незважаючи на те, що Старий Самбір є по суті гірським містечком, жителі якого змалку полюбляють кататись на лижах, все ж таки мало хто має змогу займатись класичним гірськолижним спортом. Отож, керівництво міста вирішило трохи змінити цю ситуацію та першими в Львівській області заклали кошти в бюджет міста для організації спортивних уроків. Три тижні в січні-лютому 2019 року діти зі Старого Самбора два рази в тиждень вчились гірськолижній майстерності під керівництвом досвідчених та сертифікованих інструкторів спортивної школи “Bukovytsia ski school”.

Ось що розповіли нам тренери.

Юлія Марич: «Перш за все хотіла би подякувати всім людям, котрі долучилися до організації таких навчань діткам! Було приємно проводити заняття і спостерігати, як вдосконалювались їхні вміння! Школярі засвоїли величезний об’єм інформації і навичок та стали впевненими лижниками! Мені було радісно, легко і в задоволення з ними працювати!»

Путієнко Сергій: «Я мав можливість провести шість занять з учнями старосамбірських шкіл. У мене займались хлопці 6-7 класів, які прийшли початківцями в гірськолижному спорті і досягнули хороших результатів. Хлопці пройшли уроки від основної стійки до карвінгу початкового рівня, а деякі опанували і карвінг. Під час занять у нас панувала дружня і хороша атмосфера. Надіюсь, що в наступному сезоні ми продовжимо наше навчання».

В юних старосамбірчан також залишилось багато нових і позитивних вражень. Вони полюбили цей захоплюючий зимовий вид спорту з його неповторною атмосферою і емоціями.

– З наступного року такі заняття для школярів будуть вже більш системними. Адже щоб здобути високі спортивні результати, необхідно займатись більш якісно, в тому числі і теоретично, – розповідає спортивний директор ГК «Буковиця» Дмитро Мицак. –     В подальшому до відбору і тренування школярів з інших міст ставлення буде набагато серйозніше і вимогливіше. А для особливо наполегливих і старанних відкриються нові можливості проявити себе в гірськолижному спорті. Але попри те ознайомитись з гірськолижним спортом й надалі зможуть всі бажаючі.

– Мені дуже приємно, що саме в місті, де я народився та навчався, вперше відгукнулись на нашу ініціативу проведення гірськолижних уроків фізкультури, – долучається до розмови голова правління МЦ «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько. – Адже такі уроки проводяться практично в усіх країнах Європи, де є гори і гірськолижні комплекси. Кошти на це виділяються в рамках державних освітніх програм або з місцевих бюджетів. Це питання ми вивчали з власником гірськолижного комплексу «Буковиця» Віталієм Мицаком, коли перебували за кордоном в рамках підготовки до гірськолижних змагань «Karpatia OPEN». І Старий Самбір став першим містом, діти з якого отримали можливість кваліфіковано опанувати гірські лижі. Без сумніву, це стане добрим прикладом для інших міст, а також хорошою можливістю для школярів відірватись від шкідливих звичок та гаджетів та долучитись до здорового образу життя і надзвичайно захоплюючого спорту. За це дякую насамперед міському голові Старого Самбора Ігореві Трухиму і директору ТзОВ «ЕКО-Оптіма» Максимові Козицькому, який також долучився до фінансування проекту.

Степан Гнатків

(Переглядів 36 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви