Бюджет Трускавця «кульгає»

29.06.2011 | Filed under: Новини

Подаємо дані про бюджет міста Трускавця та надходження коштів до зведеного бюджету України, оприлюднені в газеті “Франкова криниця Підгір’я”.

У січні-травні 2011 року до загального фонду міського бюджету Трускавця надійшло 16,7 мільйона гривень податків, зборів та оперативних платежів, назагал це становить 76,1% від запланованих показників.

Однак, у порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до бюджету міста збільшилися на 2 мільйони гривень або на 13,7%. Станом на 1 червня 2011 р. планові показники надходження податку на доходи фізичних осіб у місті виконано лише на 84,3%, до бюджету у результаті не надійшло 1,8 мільйона гривень.

На виконання плану надходжень податку на доходи фізичних осіб вплинуло скорочення чисельності працівників оздоровчо-відпочинкових закладів, переведення інших на неповний робочий день у зв’язку з низькою наповненістю санаторіїв.

Найнижчі надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету міста у січні-травні 2011 року у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року спостерігається у ЗАТ «Трускавецькурорт», ЗАТ СГК «Дніпро-Бескид», ЗАТ Фірма «Т.С.Б», філії ТзОВ «Молочний комбінат».

Недоотримання податку внаслідок наявної заборгованості становить 102 тисячі гривень до бюджету міста та 34,1 тисячі гривень до обласного бюджету. Планові показники надходжень плати за землю за п’ять місяців цього року виконано на 60,6%, недоотримано до міського бюджету 3,8 мільйона гривень.

Станом на 1 червня 2011 року обсяг недоїмки до зведеного бюджету становить 2,8 мільйона гривень, у тому числі до місцевого бюджету – 607,3 тисячі гривень.

(Переглядів 9 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви