З понеділкової наради у Трускавці

28.10.2013 | Filed under: Новини

Сьогодні, 28 жовтня, понеділкову нараду в Трускавці проводила перший заступник міського голови Валентина Бодак. Найперше із великим задоволенням та радістю привітала Валентина Анатоліївна начальника УЖКГіБ ТМР Юрія Терлецького з Днем народження. «Щоб всі задумані плани у Вашій прекрасній мудрій голові здійснилися», – побажала чиновниця чиновнику.

Заступник начальника Трускавецького МВ ГУ МВС України у Львівській області Віталій Малицький поінформував, що минулого тижня до міськвідділу надійшло 38 заяв та повідомлень про злочини та правопорушення, з них 16 внесено до єдиного державного реєстру досудових розслідувань (1 – важке, 10 – середніх, 5 – легких правопорушень). Минулого тижня скоєно 4 крадіжки, зафіксовано 2 випадки хуліганства та 4 випадки заподіяння громадянам тілесних ушкоджень.

Представник МНС повідомив про виїзди на гасіння загоряння сухої трави. А начальник ТзОВ «Трускавецький водоканал» Володимир Возняк повідомив, що виявлено 20 каналізаційних люків, які не закривалися і могли становити небезпеку. З них по 17 вже проведені всі роботи, залишилися тільки три такі люки. Повідомив очільник водоканалу і про замінені 110 метрів труб водопроводу на території санаторію «Молдова», а також про заміну труб на вулиці Сагайдачного (в напрямку військового містечка).

Завершила нараду Валентина Бодак повідомленням про підготовку Трускавця до визначної події – святкування Дня соціального працівника. Адже в місті діє справжня армія цих людей і їх потрібно гідно вшанувати.

(Переглядів 167 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви