Четвер, сесія міської ради

07.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

З 10 до 16 години тривали пристрасті під час позачергової сесії ТМР 3 червня. Першим питанням розглянули перелік об’єктів до приватизації. Депутати погодилися на включення до нього цокольного приміщення на Скоропадського, 3 площею 110 м2, а також приміщення на Героїв УПА, 2 площею 107,8 м2. Натомість було відмовлено МПП «Вітязь» і ПП О. Стецику у викупі приміщень на Стуса, 15 і це вже не вперше, торік була аналогічна історія. Микола Габшій та Ігор Гарванко відповіли депутатам на всі запитання, які їх цікавили по цій справі.

По другому питанні доповідала завідувач планово-економічним відділом ТМР Марія Заверюха, прийняття бюджету розвитку мало не зірвалося, адже домовленостей, прийнятих напередодні, не всі бажали дотримуватися. Врешті-решт після оголошеної 10-хвилинної перерви, яка затягнулася майже на годину, депутати змогли порозумітися в головному, хоча по дрібницях і були неузгодженості. Під час перерви мер Трускавця Лев Грицак провів певні консультації з фракціями, особливо з найбільшою опозиційною силою. Дохідну частину бюджету розвитку зменшили після проходження буквально по всіх пунктах можливих надходжень – продажу землі, нерухомості, майна, інші поступлення. По видатках у пропоновану цифру доходів вклалися теж. Ця лаконічна інформація зовсім не відображає тих перипетій, які відбувалися в сесійній залі, але для більшості жителів нашого міста знати про це і не потрібно. Результат – бюджет розвитку затверджено при компромісі всіх зацікавлених політичних сил та особистостей. Решта питань порядку денного позачергової сесії планують розглянути найближчим часом. Це необхідно хоча б з цієї причини, що влітку зібрати депутатів буде практично неможливо, а з 10 вересня офіційно стартує передвиборча кампанія. І добре, що день 3 червня приємно здивував тим, що інколи інтереси громади все ж обранці здатні поставити вище своїх особистих, на перший план. За це їм – спасибі, від нашого видання також.

(Переглядів 7 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви