Коли не закінчуєш – це погано?

16.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

У вівторок, 15 червня, пройшло 3 пленарне засідання 32 позачергової сесії Трускавецької міської ради. Єдине питання, яке розглядали депутати – про дозвіл на надання кредиту в сумі 2 мільйонів для КП «Наше місто». Кредит потрібен для того, щоб розрахуватися з боргами за спожитий газ в опалювальному сезоні 2009 – 2010 років. Якщо цього не зробити, то під загрозою зриву може бути початок опалювального сезону 2010 – 2011 років, а це може бути вигідно окремим деструктивним елементам в трускавецькому політикумі. Це розуміє багато депутатів, розуміє і мер міста Лев Грицак, який після виступів та обговорень запропонував перенести голосування по цьому питанні на четвер, 24 червня.

Таким чином робота обранців Трускавця тривала 2 з половиною години (з 10.30 до 13.00) і за цей час тільки одне голосування і то процедурне – за перенесення на наступне пленарне засідання. Після виступу генерального директора КП «Наше місто» Юрія Алієва пролунало багато запитань, не на всі були дані чіткі та зрозумілі відповіді. Ось деякі із запитань:

–   Чому така велика сума боргу, адже в Бориславі та Дрогобичі вона дещо менша? (та тому, що в нас подавали ще й гарячу воду – один з варіантів відповіді)

–   Чому під заставу пропонують приміщення, передане на баланс управління майном під соціальні служби (це по вулиці Данилишиних, там колись дуже давно розміщувалася дитяча лікарня)? (були варіанти надавати під заставу будівлю міської ради, якусь із земельних ділянок, можливо навіть і з тих, які тепер перебувають в оренді певних підставних осіб)

–   Чому КП «Наше місто» не отримує прибутки, а є наче ямою, в яку скільки не вкидай – все мало? (один з депутатів договорився до того, що це комунальне підприємство взагалі було створено спеціально для відмивання коштів, він сказав: «для їх освоєння»)

–   Яка сума з 4 мільйонів боргу населення може бути реально повернута через суди, адже по деяких боргах вже пройшов термін позовної давності? (цей термін складає три роки)

Мер міста Лев Грицак уважно вислухав всі пропозиції депутатів, окремі з них визнав вартими розгляду і зазначив, що процес реформування КП «Наше місто» розпочато і він незворотній. Щоправда, деякі депутати окрім критики на ніщо більше не були здатні, конкретних пропозицій не подали, вважаючи це виключно прерогативою виконавчих органів влади. Мер закликав депутатів бути більш активними та зрозуміти необхідність прийняття так важливого рішення для громади. В коментарі для «ТВ» Лев Ярославович навіть пожартував, що він і сам міг би привести на сесію з половину міста, представників громадських організацій, щоб люди під час поіменного голосування побачили, кого не спиняє навіть загроза зриву опалювального сезону. Але ми віримо, що наш мер не приводитиме на сесії людей, щоб часом в когось з його опонентів не сталося інфаркту. Хочеться сподіватися, що мирним шляхом, без конфронтації та загострення ситуації, вирішиться і це питання, так важливе для міста. Адже, як зазначив депутат від «Відродження» Орест Лобик, опалювальний сезон потрібно буде в жовтні розпочати – і в будинках, і в школах, і в дитячих садочках. А готуватися до нього треба вже відтепер.

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви