Звернення до депутатів Трускавецької міської ради

28.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Шановні депутати Трускавецької міської ради!

Однією з найгостріших проблем, які постали перед Трускавцем, є питання розрахунків за газ, спожитий в опалювальному сезоні 2009 – 2010 та підготовки до опалювального сезону 2010 – 2011 рр. Від травня до серпня кілька разів поспіль це питання обговорювалося на пленарних засіданнях сесії Трускавецької міської ради, проте безрезультатно.

Проблема набула не економічного чи фінансового, а політичного, передвиборчого характеру, вперте небажання  частини депутатів вирішити її вражає своєю безвідповідальністю, а час не стоїть на місці. Ми не бажаємо бути заручниками у політичних іграх ваших партійних лідерів.  Для нас важливо, щоб вчасно розпочався опалювальний сезон, щоб Трускавець був із газом, щоб було тепло у наших помешканнях, в школах, дитячих садочках, лікарнях.

Ми, мешканці міста Трускавець, вимагаємо від вас,  депутатів Трускавецької міської ради відкинути особисті амбіції та проголосувати за те, щоб опалювальний сезон в нашому місті розпочався вчасно, без зривів, щоб місто було з газом. Для цього закликаємо всіх вас, панове депутати, всім депутатським корпусом в повному складі з’явитися на найближче засідання сесії міської ради та виконати нашу волю, волю  громади міста. Ви  повинні бути з народом у тяжкі часи,  а не відстоювати  вузькопартійні чи особисті інтереси. Ми не дозволимо маніпулювати нами та використовувати нас у своїх політичних іграх, адже ми громада, народ, а не іграшка у ваших руках.

Проявіть громадянську позицію, людяність, гуманізм, патріотизм та милосердя, не залишайте місто без газу, не допустіть, щоб в наших оселях було холодно, щоб зруйнувались мережі теплопостачання. Відкиньте політичні ігрища, підійдіть до виконання обов’язків народного обранця розважливо, адже на карту поставлено не лише наш добробут, а і наше життя та здоров’я.

/Підписи збираються/

 

На сесію Трускавецької міської ради

Працівників комунального підприємства «Наше місто»

Звернення

Шановні панове депутати, ми, працівники комунального підприємства «Наше місто» вимушені звернутися до Вас з проханням звернути увагу на важке фінансово-економічне становище нашого підприємства. Ми розуміємо, що держава знаходиться у скрутному фінансовому становищі і становище підприємства прямо залежить від фінансової і політичної стабільності.

Так, на сьогоднішній день, ситуація, яка склалася на підприємстві, носить уже загрозливий характер. Неповне фінансування з бюджету виконаних робіт по благоустрою та санітарній очистці міста, невідповідність розміру мінімальної заробітної плати у затверджених тарифах на теплову енергію і на обслуговування житлового фонду та фактичного розміру мінімальної заробітної плати, встановленого чинним законодавством України. І всі ці причини вплинули на невиплату заробітної плати на підприємстві.

Ми, працівники підприємства, більшість мешканців м. Трускавця, Ваші виборці, опинилися у безвихідному становищі. Враховуючи, що робітник, якому нараховують заробітну плату 700 – 1000 гривень в місяць, не отримував їх протягом трьох місяців. Найбільш незахищена верства населення не в змозі придбати собі навіть продукти харчування, а у всіх є сім’ї, діти…

Ми сумлінно та з відповідальністю виконуємо свої функціональні обов’язки. Стараємось якісно надавати послуги мешканцям та гостям міста. В сніг чи дощ і у спеку прибираємо місто, виконуємо роботи по благоустрою, підтримуючи чистоту і порядок у нашому курортному місті. Та надія наша гасне щодня. Ми не зможемо безоплатно якісно обслуговувати місто.

З великою надією сподіваємось на Ваше розуміння, співчуття, підтримку, на Вашу допомогу нам і нашим сім’ям, шановні депутати. Просимо Вас, як представників територіальної громади міста Трускавця, все ж таки прийняти рішення і дати дозвіл на отримання кредиту для нашого підприємства. В свою чергу, ми гарантуємо Вам добросовісне виконання обов’язків та належне утримання міста-курорту.

З повагою, за дорученням трудового колективу КП «Наше місто»

Лабойко О., Мінчак Т., Білас Е., Борис В., Білинська Х., Закуленко Л., Котович С., Кацюрин І., Биців В., Фарима І., Рочій М., Барна С., Сов’як Р., Здерок І., Комар І., Ільчук В. та інші  / всього 28 підписів/

(Переглядів 68 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви