На прийомі у міського голови Трускавця.

26.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Близько 20 чоловік побувало на прийомі міського голови у вівторок з 10.00 до 12.00 і який проводив заступник мера Віктор Марченко. Основні питання – житлові, житлово-комунальні, прохання допомогти фінансово. Так, мешканець Стуса, 6 хоче узаконити прибудову для покращення житлових умов своєї сім’ї, справу ускладнює той факт, що квартира його не приватизована, а вважається службовим приміщенням КП «Наше місто», де і працює прохач. Мешканка будинку 3 на Грушевського скаржиться на те, що протікає дах, дах тік цілу зиму, але жінка до комунальників не зверталася, а прийшла тепер прямо на прийом до мера. Не може ніяк відселити комуніста із власної хати мешканець приватної садиби на Суховоля, якому віддали житло ще 17 років тому. Справу ускладнюють і стосунки з невідомими сусідами, які розпочали будівництво та знищили паркан господаря.

Добре підготувалася до прийому мешканка вулиці Воробкевича, якій несила терпіти загазованість та шум, хоча за законом їздити до залізничного вокзалу мали б лише маршрутки дрогобицька та № 2, а їздять і стебницька, і модрицька, і інші. Жінку цікавило, коли ж то вже нарешті цю вулицю відремонтують і як буде стояти справа з ринком «Шанхай». Мешканець Стуса, 15 скаржиться на неякісний ремонт в приміщенні та вимагає усунути сирість, з претензіями на бездіяльність комунальників (обвалився комин, лупиться фасад, ніхто не косить, двірник не працює, сміття вивозити не хочуть) прийшла і мешканка будинку 45 по Бандери. Інша ж жителька цієї вулиці хоче зробити розкопку для проведення каналізації, для цього і прийшла в міську раду.

Мешканка Куліша п. Денисюк, яка оббивала пороги мерії чи не на кожному прийомі з метою отримання житла, так і не дочекалася нової квартири для чоловіка – він помер. Тепер виникли нові проблеми з сусідами, які порушують благоустрій території. Зі скаргами, що в помешканні неможливо жити, стеля падає на голову і може обвалитися підлога і впасти газова плита, прийшла і мешканка вулиці Дрогобицької. На жаль, влада їй нічим зарадити не може – в міста нема вільних квартир, нема і не буде, адже тепер забудівники не зобов’язані передавати місту помешкання, зазначив Віктор Марченко. З дивним проханням прийшла і мешканка Дрогобича, чию квартиру у Трускавці продали донька з онучкою – жінка просила кімнату в гуртожитку, їй дали зрозуміти, що цього не буде.

Просити допомоги чи сприяння прийшли і бабуся талановитого 11-річного музиканта, якого запрошують на конкурс «Премія Ланчіано» до Італії, і бабуся хлопця, якому потрібно зробити операцію на сітківку ока в Києві (кошт самої операції – 3 800 гривень), і мати студентки, якій вже тепер треба думати про працевлаштування. На завершення додамо, що знову відмовляють тим, хто хоче встановити автономне опалення, а ті, хто встановив, часто порушують права інших мешканців. Так, по Стебницькій, 88 люди мали холодні рушникосушки в ваннах через власне таку проблему.

Вівторковий прийом показав, що багато людей звертаються або не за адресою, або ж влада не може вирішити питання, які є чи просто не в їх компетенції, чи на це нема коштів. З важким серцем доводиться вислуховувати людські біди і визнавати свою безпорадність по різних моментах, саме таке складається враження по вигляду після таких прийомів як мера, так і його заступника.

Власна інформація (підготував В. Ключак)

(Переглядів 23 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви