Збільшення кількості дітей – прямий наслідок розбудови міста-курорту

04.06.2020 | Filed under: Публікації

Сьогодні, 4 червня, відбулося засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради. Серед інших було розглянуто питання затвердження планової мережі закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти м. Трускавця на 2020-2021 навчальний рік. Доповідав питання заступник начальнику відділу освіти ТМР Руслан Гуняк.

Як зазначив доповідач, в 2020-2021 навчальному році у школах Трускавця навчатиметься 2 357 учнів у 84 класах. Середня наповнюваність класу – 28 дітей. Передбачено створення одного інклюзивного класу на базі СЗШ №1 та 6 груп продовженого дня (по 2 в кожній школі). В дошкільних закладах буде 41 група, в т.ч. 10 спеціальних та 2 інклюзивні. В Будинку учнівської творчості – 35 гуртків, 61 група. В ДЮСК «Спортовець» – 8 секцій, 48 груп.

В загальному у Трускавці не змінилися ні кількість класів у школах, ні кількість груп у дитячих садках, ні кількість гуртків та секцій у позашкільних закладах освіти. Проте загальна чисельність дітей зросла. Так, кількість учнів у трьох трускавецьких школах в новому навчальному році збільшиться на 46 учнів порівняно з попереднім періодом. Переповненими є СЗШ №1 та окремі дитячі садки. Потреби у нових школах немає, а от про відкриття нових дитячих садків, особливо в IV мікрорайоні, можна подумати. Одним зі шляхів вирішення проблеми є відкриття приватних дитячих садочків.

«Нове будівництво тягне за собою нові людські ресурси. Тобто, у Трускавці поселяються нові люди, переїжджають до нас цілими сім`ями, що є добрим свідченням перспектив нашого міста-курорту. Цей фактор є відповіддю всім тим, хто постійно бачить щось погане у будівництві житла у Трускавці. Треба будуватися, щоб був розвиток, щоб місто не вимирало, але треба будуватися з дотриманням всіх стандартів та правил ДБН», – прокоментував збільшення кількості дітей у школах та садочках міста міський голова Андрій Кульчинський.

Виконком окрім затвердження освітньої  мережі прийняв ряд інших рішень: про видачу дублікату свідоцтва на право власності на квартиру взамін втраченого, про надання дозволу на послуги прокату велосипедів, про анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами за заявою власника сіті-лайту. Ряд питань доповідала начальниця Служби у справах дітей ТМР Леся Дребот.

Пресслужба Трускавецької міської ради

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви