Бюджет Трускавця прийнято за основу

17.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В п’ятницю, 14 травня, відбулося чергове (третє) пленарне засідання тридцять першої сесії ТМР. Головне питання, яке розглядалося – прийняття бюджету міста на 2010 рік. Депутатські запити стосувалися незадовільної роботи транспорту, зокрема по маршруту «Дрогобич – Трускавець», розкопок по Сагайдачного біля «Вишеньки» та вулиці Бандери неподалік магазину «Господар» (здійснила їх газова служба), а також незадовільного стану Дрогобицької, пропозиції внесення змін в регламент ради, щодо розміщення рекламоносіїв на комунальній землі міста, уроків патріотизму в школах Трускавця, техніки безпеки на будівельних майданчиках та звітів керівників окремих відділів міської ради. Потім перед депутатами виступив начальник фінансового управління міської ради Микола Федоричак, який розповів, який же бюджет планується приймати. Депутати задали ряд питань Миколі Михайловичу, а згодом проект бюджету обговорили і прийняли за основу.

У вівторок, 18 травня, о 14.00 в залі «Карпат» депутати міської ради знову повернуться до цього питання. Необхідно відмітити зважену та конструктивну позицію депутатського корпусу та їхню злагоджену роботу над прийняттям цього важливого для нашого міста документу. Адже всім зрозуміло, що це не бюджет міського голови чи виключно міськвиконкому, а бюджет Трускавця як самоврядної одиниці.

Власна інформація

(Переглядів 13 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви