Чергова перемога Павла Біласа

28.11.2017 | Filed under: Новини

Як інформує відділ у справах сім`ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради, з 23 по 27 листопада у м. Біла Церква Київської області проходив традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби серед молоді, присвячений відомому українському триразовому Олімпійському чемпіонові Олександрові Медведеві.

За підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ТМР в цьому турнірі взяв участь і трускавчанин Павло Білас. У ваговій категорії до 97 кг наш земляк у півфінальних поєдинках здобув перемогу над представником з Одещини Олександром Гінашвілі, після чого переміг у поєдинку майстра спорту України та чемпіона України Романа Костюка (який, до речі, у попередньому поєдинку переміг чемпіона Білорусії Олександра Раднюка).

Вийшовши впевнено у фінал, Павло Білас здобув яскраву перемогу “туше” над діючим чемпіоном цього турніру, членом збірної команди України Владиславом Лебединським з м. Донецьк.

(Переглядів 76 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви