Чутки чутками, а завантаженість оздоровниць зростає!

17.02.2011 | Filed under: Новини

Чергове розширене засідання адміністрацїі ЗАТ «Трускавецькурорт» та профкому розпочалося із загальних питань, про які доповів генеральний директор товариства Віктор Жданов. Свою лепту до звіту щодо поточної роботи вніс і начальник відділу кадрів ЗАТу Анатолій Ковальчук.

 Цікавим видався виступ директора з економіки та фінансів ЗАТ «Трускавецькурорт» Ореста Бродовича. Саме він довів до відома присутнім у конференц-залі Палацу культури ім. Т. Шевченка те, що не все так погано в нашому домі. Попри складну ситуацію із заповнюваністю санаторіїв працівникам товариства премія за грудень минулого року таки виплачена. А взагалі за підсумками першої декади лютого 2011 р. ми йдемо за наміченим планом. Більше того, завантаженість оздоровниць ЗАТ «Трускавецькурорт» зросла на 8%. За комерційними путівками в нас перевиконання плану. І це не може не радувати.

Відділом реалізації та маркетингу ЗАТ «Трускавецькурорт» разом з адміністрацією розроблено план роботи щодо більшої кількості залучення відпочивальників за комерційними путівками. Так, починаючи з 21 лютого і до кінця поточного року, в системі оздоровниць товариства діятимуть акційні ціни на номери «Економ +» однокімнатний та «Економ» однокімнатний.

Варто також відзначити, що злі язики знову розпускають чутки, які не мають під собою жодного підґрунтя. Кажуть, нібито «Кристал», «Алмаз», дієтїдальня «Веселка» працюватимуть на 0,3 чи 0,5 ставки. Генеральний директор ЗАТ «Трускавецькурорт» категорично заявив, що ці філії, як і інші, працюватимуть та отримуватимуть зарплату відповідно до завантаженості. А вона, як вище зазначалося, уже зростає.

Віктор Стецько, газета “Трускавецькурорт”

(Переглядів 32 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви