Звернення до всіх небайдужих !

25.02.2014 | Filed under: Акценти, Новини

Гендиректор “Трускавецькурорту” гр. Жданов ,котрий раніше забороняв на п-стві національні прапори,котрий на протязі багатьох років змушував працівників п-ства писати заяви на неповний робочий місяць (деколи доходило і до0,5 ставки),сьогодні знову хоче на березень поновити подібну практику.

Скликав профком!!! і ініціює підписання працівниками підтримку даного неподобства, тобто і надалі продовжує тиск на людей , діти і брати яких загинули на майданах України!

Профком , не піддавайтесь тиску, працівники виходьте на попереджувальний страйк сьогодні ж о 15.00 під адміністрацію,обдзвонюйте всіх , необовязково працівників п-ства…

“Трускавецький вісник” повинен негайно опублікувати це звернення!

Звернення надіслано також “Правому сектору”, “Спільній справі” , ВО Майдан , телеканалу ЗІК та низці інших ЗМІ

З повідомлень на почту https://www.facebook.com/pages/Трускавецький-вісник/

(Переглядів 365 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви