ТРУСКАВЧАН ШАНТАЖУЮТЬ ТА ПОГРОЖУЮТЬ

01.03.2011 | Filed under: Акценти

В редакцію «ДТ» зателефонували кілька осіб, які працюють у ЗАТ «Трускавецькурорт» і не бажаючи називати свої прізвища, бо бояться переслідувань, повідомили журналістів, що у ЗАТі розпочалася безпрецедентна акція по скуповуванню сертифікатів. За кожен санаторій чи інший заклад безпосередньо відповідає  керівник.

Наприклад, за «Кристал» відповідає А.Левицький і І.Чуба, за їдальню «Веселка» – В.Крижановська. Пропонується сума у сто гривень за один сертифікат. Вона відповідає ціні, яка була у 1997 році. Про справжню ціну, яка є зараз, мова взагалі не йде. Якщо людина пручається і не погоджується, погрожують звільненням. Пенсіонерів теж не обійшли увагою. У кожну домівку, де вони проживають, їздить спеціальний транспорт.

Ця акція погроз та шантажу вже зацікавила одного з обласних депутатів та СБУ. Журналісти «ДТ» теж не залишаться осторонь. Просимо всіх, кого шляхом погроз заставляють позбавитись своїх сертифікатів, повідомити редакцію. Наш телефон 6-69-56.

Павло ГАЙ Джерела Трускавця

(Переглядів 29 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви