Депутати-свободівці б’ють на сполох: у Трускавці поблизу бювету незаконно бурять свердловину

17.03.2011 | Filed under: Акценти, Новини

Трускавець. На місці буріння свердловиниУ Трускавці поблизу бювету мінеральних вод незаконно бурять свердловину. Про це повідомив депутат Львівської обласної ради від ВО “Свобода”, секретар комісії екології, природних ресурсів та рекреації Осип Магур, який разом із депутатом Олексієм Балицьким 16 березня побував на місці, де проводиться розробка надр.

“Ми застали робітників, які проводили буріння свердловини в так званій першій санітарній зоні, в курортному парку неподалік бювету, – розповідає Осип Магур. – Представники фірми, яка займається бурінням, не мали документів, які б засвідчили законність цих робіт. Фахівці трускавецької санепідстанції повідомили нам, що не давали жодних дозволів на буріння поблизу бювету”.

Депутати також зустрілися з міським головою Трускавця Русланом Козиром. Він повідомив, що до міської влади ніхто не звертався за дозволом на розробку надр. Відомо, що замовник робіт – ЗАТ “Трускавецькурорт”. Депутати-свободівці спробували поспілкуватися з керівництвом цього підприємства, аби з’ясувати, на яких підставах воно добувається до джерела. Проте ті не знайшли часу, щоб поспілкуватися з депутатами.

За словами Осипа Магура, питання надання дозволу на розробку надр має розглядати депутатська комісія екології, природних ресурсів та рекреації, відтак рішення виносять на розгляд сесії. “Трускавецькурорт” почав розробку без жодних дозволів, тобто порушив законодавство. Наразі буріння свердловини припинили.

Посилання на відео: Бурять Трускавець

Прес-служба Львівської обласної організації ВО “Свобода”

(Переглядів 67 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви