Трускавецький «Фронт Змін» звітує, відповідає та допомагає

19.05.2011 | Filed under: Акценти

З метою вирішення злободенних проблем мешканців України ПП «Фронт Змін» розпочала досі невідому українському соціуму акцію – «Мобільна  громадська приймальня». В кожному населеному пункті, де є осередок ПП «Фронт Змін», відбуваються зустрічі депутатського корпусу та мешканців. В режимі живого спілкування та жвавого обговорення спільно визначається те, що турбує кожного, спільно шукаються шляхи вирішення. Суть одна – визначити та допомогти. Важливою частиною засідань мобільних громадських приймалень є звіти депутатів перед громадою за зроблену ними роботу.

17 травня і в Трускавці діяла мобільна громадська приймальня Політичної Партії «Фронт Змін». У роботі приймальні взяли участь Руслан Козир, міський голова Трускавця, Валентина Бодак, голова Трускавецького міського осередку ПП «Фронт Змін», Петро Іванишин, депутат Львівської обласної ради, Володимир Попик, Сергій Мойсеєв, Богдан Стасишин та Сергій Мицик – депутати Трускавецької міської ради, інші партійні активісти. Формат зустрічі передбачав відкрите спілкування команди Трускавецького фронту з громадою міста.

Штаб «фронтовиків» розмістився в самісінькому центрі, біля пам’ятника С. Бандери. Мікроавтобус зелено-білого окрасу, палатки з партійною символікою, відеокамери та люди, які вміють та можуть допомогти усім, хто звернеться. І здається мені, що інформація про майбутній захід швидко розійшлась по місту, бо багато людей зібралось. За словами  волонтерів «фронтовиків», Трускавець вже двадцяте місто за цей місяць, в яке прибула мобільна приймальня. «Ми об’їхали більш, ніж 20 міст Львівської області. Сьогодні ми встигли побувати в Бориславі та Дрогобичі. І що важливо, в кожному з міст ми зустрічаємось з тими самими проблемами. Найперше, це безробіття, погані дороги, проблеми комунальної сфери. Як бачимо,  проблеми в нас однакові. Чи це Червоноград, чи це Сколе, чи це Трускавець, а проблематика та ж»,  – розповів координатор акції Андрій Семенюк.
Зустріч розпочалась із розповіді Петра Іванишина про свою діяльність в  статусі депутата обласної ради. Він зазначив, що була надана матеріальна допомога 40 трускавчанам, а проблема будинків по вул. Скоропадського 3, 7, 9  завдяки роботі «Фронту» теж в найближчі місяці буде вирішена, адже стараннями Петра Іванишина це питання розглядалось на сесіях обласної ради, засіданнях міжвідомчих комісій та робочих депутатських груп, де були зроблені відповідні висновки, які допоможуть власникам квартир. Важливим залишається і те, що проблема неякісного покриття доріг в місті найближчим часом теж буде вирішена, адже з обласного бюджету отримано 17 млн. грн. для ремонту доріг. Роботи розпочнуться вже в червні.

Далі слово взяв Руслан Козир, міський голова Трускавця. «В сфері комунального господарства ми стали на шлях реформ. Два нових підприємства: «Трускавецьтепло» та «Трускавецьжитло» вже успішно функціонують на місці ліквідованого КП «Наше місто», що по собі залишило величезні мільйонні борги. Ми запроваджуємо абсолютно новий алгоритм роботи. Новостворені підприємства вже не будуть функціонувати як КП «Наше місто» і споживати наші кошти. Сьогодні ми хочемо запровадити практику, в якій всі сплачені громадянами кошти йтимуть безпосередньо на ремонт та утримання будинків. Я закликаю всіх не бути байдужим до того, що робиться в нас у місті. Владі самостійно дуже складно вирішити питання, пов’язані з господаркою. Мешканці повинні вливатися в цей процес і основне – люди повинні контролювати роботу комунальних служб. А це можна зробити, створивши ОСББ», – зазначив  Руслан Козир.

Депутат Сергій Мицик розповів про роботу депутатської групи «За зміни»: «Наша депутатська група складається з сімох чоловік, що плідно працюють у всіх постійних депутатських комісіях, котрі займаються найважливішими сферами повсякденного життя.  Ми розробили правила розміщення рекламоносіїв в місті. Зараз розробляємо нову нормативно-грошову оцінку землі. Запропоновано програму оптимізації видатків і додаткового надходження коштів в бюджет».

Першим звернувся до депутатів мешканець вул. Сагайдачного, який розповів про руйнацію дитячого майданчика, про самовільне захоплення ділянки несумлінними забудовниками та незаконну вирубку дерев. Відповідаючи на запитання, міський голова розповів, що йому ці факти відомі і влада вже належним чином відреагувала. Ще раз закликав громаду не бути байдужою та миттєво реагувати на всі порушення, про які їм стає відомо.

Говорили і про несанкціоновану торгівлю в парку. «Ми, як влада, створили  альтернативні місця для всіх тих, хто торгує в парку, але жоден з них не зголосився до нашої ініціативи. Тому якщо хочемо жити в країні, де пануватиме закон та порядок, то найперше самі повинні дотримуватися закону і лише тоді буде порядок. Які б ми не створили умови для торгівлі в місті, а вони все одно хочуть торгувати тут. Але порядок ми наведемо!», – наголосив Руслан Козир. Мешканець вул. Івасюка питав про ситуацію з безпритульними собаками в парку. Руслан Козир розповів, що є вже домовленість і підписана угода про співпрацю з Львівським притулком тварин.
Важливим залишається питання встановлення автономного опалення, про що свідчила активність обговорення даного питання. «Питання автономного опалення сьогодні є надзвичайно актуальним та пріоритетним для міста, тому що енергетична безпека міста лежить в площині безпеки держави в цілому.

До кінця року газ подорожчає на 42%, електроенергія на 15%. В який спосіб влада може захистити своїх громадян, коли наші централізовані системи опалення переважно «гріють» землю, а втрати складають більше 50%? Тому індивідуальні системи опалення повинні встановлюватися мешканцями, але лише відповідно до чинного законодавства. Це найкращий спосіб себе захистити. І хоча ми не можемо регулювати тарифи на газ, електроенергію, але захищатися ми повинні разом», – підсумував міський голова.

Відтак буквально за півтора години роботи було окреслено найгостріші проблеми міста, що турбують, мабуть, кожного з мешканців Трускавця. Це комуналка, дороги, встановлення індивідуального опалення, проблема водопостачання. Озброївшись інформацією, людськими проханнями та пропозиціями Трускавецький «Фронт Змін» приступив до роботи …

Олег Дьорка Джерела Трускавця

(Переглядів 26 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви