ЖУРНАЛІСТІВ ПОГНАЛИ З „ЯНТАРЯ”

23.02.2011 | Filed under: Акценти

Через день після зборів власників приватизаційних сертифікатів санаторію „Алмаз” аналогічні збори проходили в санаторії (ТзОВ) „Янтар”. Присутніх було чоловік десять. Пропонувалося їм також продати свої сертифікати. Коли хтось з присутніх запитав, чому ЗАТ „Трускавецькурорт” не платять девідендів, йому відповіли, що вирішено прибутки скеровувати на розвиток товариства. Як далі проходили збори, читачів поінформувати не можемо, оскільки головний лікар „Янтаря” Оксана Іваницька та інші особи „з президії” журналістів зі зборів погнали, навіть йшли кликати охорону, щоб викинути  представників ЗМІ  з зали. Голосування на тему, чи може представник нашої газети залишатися на зборах, замінили звичайним запитанням: „Може хтось не хоче, щоб журналіст „Джерел Трускавця” був присутній?”. І якийсь мужчина з президії заявив: „Я не хочу”. На цьому і порішили, хоча в людей у залі могли бути інші думки, ніж у президії.
Як розповів після зборів юрист ЗАТ „Трускавецькурорт” Андріан Купинець, згідно законодавства закритих акціонерних товариств не буде, тому вирішено „Трускавецькурорт» реорганізувати в товариство з обмеженою відповідальністю, а ТзОВ може мати не більше десяти акціонерів. А товариство має акціонерів майже вдвічі більше, тому скуповують сертифікати, щоб деякі санаторії переставали бути акціонерами „Трускавецькурорту”. Наче все просто і зрозуміло, але ми звикли, що насправді часто декларується одне, а справжня прихована мета зовсім інша. Особливо, коли це робиться нишком, а журналістів виставляють за двері.

Орест Лещишин

Джерела Трускавця

(Переглядів 28 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви