Чи буде вода в дрогобичан – залежить від Трускавця

20.05.2015 | Filed under: Публікації

У вівторок, 19 травня, напередодні відключення “Дрогобичводоканалу” від електроенергії, відбулось чергове засідання робочої групи з врегулювання конфлікту між КП «Дрогобичводоканал» та ТзОВ «Трускавецький водоканал». Зустріч проходила в Дрогобицькій міськраді за участі ключових осіб конфлікту, а саме керівника ТзОВ “Трускавецький водоканал” Володимира Возняка, начальника підприємства “Дрогобичводоканал” Романа Шагали, секретаря міської ради Дрогобича Тараса Метика, заступника міського голови Трускавця Ігоря Паньківа.

Керівник робочої групи Володимир Кондзьолка поінформував про виконання попередніх рішень робочої групи: звернення народних депутатів Львівщини про виділення окремого тарифу для Трускавця від імені Верховної Ради вручено на її засіданні прем’єру А. Яценюку, народний депутат Богдан Матківський повідомив, що законопроект про заборону відключення водоканалів від електропостачання внесений до порядку денного Верховної Ради.

Втім, наразі гострота проблеми зростає, оскільки із запланованих чотириста тисяч гривень від трускавецького водоканалу надійшло лише двісті п’ятдесят. Прогнозовані надходження в травні від населення за новими трускавецькими тарифами, як виявилося, не зменшать заборгованість місцевого водоканалу перед Дрогобичем, а наростять.

Трускавецький водоканал надалі залишається неплатоспроможним і тягне на дно дрогобицьке підприємство, збільшуючи борги “Дрогобичводоканалу” перед енергетиками.

За інформацією заступника міського голови Трускавця, очікувати на виділений радою мільйон гривань для трускавецького водоканалу в травні не варто. Вони зможуть надійти лише після зборів засновників ТзОВ “Трускавецький водоканал”, а це не раніше наступного місяця.

У свою чергу енергетики пригрозили, що у випадку недотримання графіку погашення розтермінованого боргу вони визнають його нечинним і дрогобицький водоканал відключать до погашення всієї суми боргу.

“Дрогобичводоканал” використав всі резерви та можливості для оплати за електроенергію навіть коштом інших платежів, що привело до зростання заборгованості, в т.ч. з податків. І це відбувається на фоні різкого зростання заборгованості Трускавця, яка вже сягає десяти мільйонів гривень.

Вирішення цієї проблеми лежить у збільшенні платоспроможності трускавецького водоканалу, а це компетенція міської влади Трускавця та менеджменту ТзОВ, а не нашого підприємства чи дрогобичан.

Сьогодні керівництво КП “Дрогобичводоканал” робить все можливе, аби зберегти водопостачання для всіх споживачів, не ухиляється від вирішення проблем, які виникли не з його вини, захищає і буде захищати право мешканців як Дрогобича так і Трускавця на безперебійне водопостачання.

Прес-служба КП “Дрогобичводоканал”

(Переглядів 69 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Оренда двокімнатної квартири у Трускавці
  19.08.2019 | 10:31

  На довготривалий період здається двокімнатна квартира по вул. Сагайдачного (м. Трускавець), І поверх. Меблі, холодильник, пралка, плитка, газовий котел, місце для паркування, комора. Тел. +38-067-172-81-98 (Тетяна). (Переглядів 1 , 5 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)“Ювента” оголошує набір в школу спортивних та бальних танців (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Борислав запрошує на […]

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». (Переглядів 61 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Оголошення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви