Чи вміємо ми говорити на мові любові

04.08.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

Наталія Пономаренко з дітьмиІноді діти розмовляють мовою, яку нам дорослим, важко зрозуміти. Це може бути їм лише зрозумілий сленг, але і нас-дорослих-також не завжди розуміють діти, тому що розмовляючи з ними, ми не завжди можемо висловити свої думки. Але ще гірше, коли ми не завжди можемо виразити дитині свої почуття і любов на зрозумілій їй мові.

Любов потрібна кожній дитині. Інакше вона ніколи не стати повноцінною дорослою людиною. Любов-це найнадійніший фундамент спокійного дитинства. Якщо це розуміють дорослі, дитина виростає доброю і щедрою людиною.Основне батьківська завдання-виростити зрілу та відповідальну людину. Але які б якості ви не розвинули в дитині, головне-будувати виховання на любові.

Коли дитина впевнена у любові оточуючих, вона стає слухняною, допитливою. З цієї впевненості малюк бере сили, щоб протистояти труднощам, з якими зустрічається. Ця впевненість для нього- як бензобак для автомобіля! Дитина зуміє реалізувати свої здібності лише за умови, якщо дорослі регулярно наповнюють цією впевненістю її серце. Як цього досягти? Звичайно, любовю. Проявляти саме той спосіб, який є найбільш зрозумілим для дитини, знайти для неї індивідуальний, особливий шлях вираження почуттів.  Батьківська любов повинна бути безумовною. Адже ми любимо дитину просто за те, що вона є, незалежно від того, як поводить  себе. Ми всі це розуміємо, але іноді не віддаємо собі звіту в тому, що цю любов дітям доводиться завойовувати. Батьки люблять дитину, але з  поправкою: вона повинна добре навчатися і гарно себе поводити. І лише в цьому випадку вона отримує подарунки, привілеї та схвалення. Але спочатку необхідно наповнити серце дитини впевненістю у нашій безумовній любові. І робити це треба регулярно! Тому у дитини не виникає страху, провини, вона буде відчувати, що потрібна. Ми любимо дитину, навіть якщо вона  зірок з неба не дістає. Ми любимо її, якщо вона не виправдовує наших надій. І найважче – любимо її, щоб вона не зробила. Це не означає,що  будь-який вчинок дитини не виправдовуємо,  ми любимо дитину і показуємо їй це, навіть якщо її поведінка не найкраща.

Материнство та батьківство багато в чому подібні до професій,і дуже нелегких. Можна сказати, що кожен з батьків несе відповідальність за виконання довгострокового (принаймі до досягнення дитиною 18 років) контракту,що передбачає ненормований робочий день. Кожного дня діти звертаються до нас із різноманітними запитаннями, проханнями, пропозиціями. Завдання батьків почути їх і відповісти на них. Якщо допомагаємо дитині й робимо це з радістю, то душа її наповнюється любов’ю. Якщо батьки буркотять і сварять дитину, така допомога її не радує.

Допомагати дітям –не означає повністю обслуговувати їх. Спочатку ми дійсно багато робимо за них. Проте потім,коли вони підростуть, ми мусимо навчити їх всьому , щоб вони допомагали нам. На кожному етапі розвитку дитини ми використовуємо різні мови нашої любові. Тому для нас, батьків, важливо обрати саме ту мову(дотик, слово, заохочення, час,подарунки,допомога), яка веде до серця дитини.

Проблеми захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності , адже діти – гарант самозбереження , здоров’я і процвітання сім’ї, родини, нації Забезпечення і дотримання прав дитини – необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку міста, держави ,а й пріоритетний напрямок міської політики, Тому наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні втілюватися в реальних діях. Саме тому, обов’язок батьків, родини, школи,органів влади подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей трускавецької молоді, своєю працею наповнити радістю їх життя, робити все можливе, щоб дитинство було захищеним, крок за кроком готувати дітей до самостійного дорослого життя

Наталя Пономаренко

(Переглядів 23 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви