Демократія по “Доброгостівськи”!

17.12.2011 | Filed under: Культура, Найкраще, Политика

Сільський голова Доброгостова “відстоює” демократію по свому

16-12-2011р. с.Доброгостів, у приміщенні середньої школи проходила сесія Доброгостівської сільської ради. Голова ГО “Сила в громаді” Клепач Любомир для інформування мешканців про діяльність депутатського корпусу с.Доброгостів проводив знімання сесії сільської ради на відеокамеру. Під час цього у депутатів виникали дивні пропозиції і запитання, до цього навіть долучився новообраний сільський голова  Лунишин М.М. який намагався  силоміць припинити зйомку сесії.

Депутат Лунишин робить спроби підібрати аргументи, щодо незаконності знімання сесії на камеру. Як виявляється, за словами депутата Жагаляка М.(який відстояв прозорість засідань),  сільський голова подав кандидатуру Лунишина(того що проти прозорості сесійних засідань) до нагородження як КРАЩОГО ДЕПУТАТА.

Надзвичайно цікавими і кумедними є спроби сільского голови з допомогою міліції вирішити проблему зйомок, його аргументація є “переконливою і незаперечною”.  Правда, чомусь, він вирішив сесію закрити достроково..

P.S. Ніколи б не повірив, що так можуть проходити сесії і “таких”  можуть обирати люди в ради..

Дивимось відео нижче:

Відео1:

Відео2:

Відео3:http:

Відео4:http:

Сайт Доброгостова: http://www.dobrogostiv.net.ua/

(Переглядів 186 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви