День Несподіванок у Трускавецькому терцентрі

03.12.2019 | Filed under: Публікації

З Нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю 3 грудня  у Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) пройшов День відкритих дверей. Святкова програма складалася з концерту та частування за солодким столом.

На День Несподіванок, а саме так назвали День відкритих дверей у Трускавецькому терцентрі, завітали як трускавчани, так і гості з Вінницької області, а саме підопічні терцентру соціального обслуговування Томашпільської об’єднаної громади. На святі виступили ансамбль «Матіола» з Томашпільського терцентру та ансамбль «Золотий вік» Трускавецького терцентру.

Директорка Томашпільського терцентру Світлана Куржос розповіла про функціонування їхнього центру та заходи, які вони проводять для підопічних. Натомість очільниця  Трускавецького терцентру Олена Пилат вела мову про новації, якими можуть хвалитись сьогодні трускавчани. Гості були приємно вражені умовами Трускавецького терцентру, новими сучасними приміщеннями, в яких комфортно та затишно проводять своє дозвілля трускавецькі пенсіонери.

Познайомилися трускавчани та томашпільці в рамках реалізації проєкту «Від пасивності до пасіонарності», який започаткував голова ГО «Час активного життя» (м. Вінниця) Анатолій Панчук. Під час Дня Несподіванок він вручив грамоти міському голові Трускавця Андрію Кульчинському, начальниці управління розвитку міста Наталії Скибак та директорці Трускавецького територіального центру Олені Пилат. Господарі та гості обмінялися короваями та подарунками.

До речі, з Трускавцем Анатолій Панчук познайомився завдяки першій леді Трускавця Наталії Кульчинській. Тож саме під її патронатом і проходив цей мегапозитивний святковий захід в Трускавецькому терцентрі.

Але на цьому відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю у Трускавці не обмежується. У четвер, 5 грудня, в приміщенні терцентру пройде круглий стіл, на якому обговорять найактуальніші проблеми інвалідів та шляхи їх вирішення.

Пресслужба Трускавецької міської ради

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви