Депутатська комісія пропонує скасувати рішення про оренду землі «Трускавецькурорту»

24.03.2016 | Filed under: Новини

Постійна депутатська комісія з регламенту Трускавецької міської рекомендує зупинити виконання рішення «Про затвердження документації із землеустрою, проекту відведення, надання земельних ділянок у користування на умовах оренди та припинення постійного права користування земельними ділянками» і внести на розгляд на позачергову сесію Трускавецької міської ради питання про скасування даного рішення. Про це повідомили у Трускавецькій міській раді.

Депутат міськради Святослав Грабовський, який ініціював засідання комісії припустив, що згадане рішення було прийнято з порушеннями, про що повідомив комісії. Зі слів депутата, йому не було відомо про точний перелік питань в рішенні. Зазначимо, що рішення, яке розглядалось на сесії містило питання ПрАТ «Трускавецькурорту» а також 14 земельних питань, що стосувались юридичних та фізичних осіб. А депутат стверджує, що голосував лише за питання ПрАТУ.

Під час засідання комісії Святослав Грабовський ввімкнув аудіостенограму останнього пленарного засідання сесії для присутніх. Запис почався зі слів секретаря міської ради Наталії Пономаренко про внесення рішення до порядку денного. Після його прослуховування виникла суперечка між присутніми депутатами.

Як відомо, впродовж двох пленарних засідань депутати розглядали згаданий проект рішення, проте він не набирав достатньо голосів. Однак, на третьому засіданні рішення було прийняте з поправкою. Це й стало причиною гострого обговорення на комісії. Одні депутати стверджували, що проект рішення юридично вважався новим, а інші намагались роз’яснити колегам, що зміни відбулись лише в назві проекту. А отже, проект рішення був оприлюднений та обговорений на земельній комісії.

«Вам відомо, що рішення пройшло процедуру оприлюднення, було розглянуто на земельній комісії, а також текст рішення був надісланий кожному депутату. Давайте не будемо кривити душею, стверджуючи, що це був незнайомий вам проект рішення», – наголосила секретар ради Наталія Пономаренко.

Впродовж двох годин присутні наводили різні аргументи, щодо неправомірності прийнятого депутатським корпусом рішення. Наприклад, депутат Богдан Габшій сказав, що особисто для нього рішення є «фейком». Пояснив це тим, що деякі пункти зачіпають інтереси виборців округу, за яким він балотувався.

Засідання регламентної комісії завершилось винесенням рекомендаційного висновку – зупинити виконання рішення та внести на розгляд позачергової сесії Трускавецької міської ради питання про його скасування.

ЗІК

(Переглядів 292 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви