Депутатська комісія вивчатиме питання щодо несанкціонованої вуличної торгівлі

03.02.2014 | Filed under: Новини

Сьогодні, 3 лютого, у місті нафтовиків відбулося засідання LXIII сесії Бориславської міської ради. На порядку денному стояло ряд питань фінансових, господарських, земельних, тощо. Зацікавила народних обранців й інформація про роботу правоохоронних органів у місті.

З цього приводу на сесії доповідав заступник начальника Бориславського МВ УМВСУ у Львівській області Андрій Журавчак. Він акцентував увагу присутніх на питанні щодо виконання рішення міської ради від 05 вересня 2013 року №1092 «Про припинення торгівлі на вул. Весняній» (алея «Слави»), відповідно до протокольного доручення сесії від 23.12.2013 р. Мова йшла про заборону на цій території несанкціонованої торгівлі молочними продуктами, товаром сільськогосподарського призначення, овочами та фруктами.

За ініціативою депутата РХП Михайла Лазаря народними обранцями було створено комісію щодо вивчення вищезгаданого питання. До складу комісії увійшли по одному депутату з фракцій, представники правоохоронних органів Бориславської міліції та представники виконкому Бориславської міської ради. За це проголосували усі присутні на засіданні депутати.

Питання щодо доцільності скерування бюджетних коштів міста на придбання системи відеонагляду та місця її встановлення “пішло” депутатським корпусом на довивчення.

Вікторія Лишик, ЛайфІнфо

(Переглядів 95 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви