Форс-мажор у Бориславі – провал каналізаційного колектору

26.04.2019 | Filed under: Новини

Як інформує відділ внутрішньої політики Бориславської міської ради, вчора, 25 квітня, на вул. Володимира Великого в ході виконання будівельно-ремонтних робіт по заміні дорожнього покриття утворився провал бетонного каналізаційного колектору. Провал розташований на проїжджій частині вулиці навпроти будинку №31. Діаметр отвору – 0,5 м, глибина – до 6 м., всередині порожнина розширюється до 3 м. в діаметрі.

На місце події відразу прибуло керівництво міста. Під час виїзної наради щодо цієї ситуації було визначено план дій для ліквідації провалля.

«Аварійну ситуацію на цій ділянці досліджують фахівці, тому важко спрогнозувати терміни для її ліквідації та вартість відновлюваних робіт. На щастя, ніхто не постраждав, і це –головне. А з форс-мажором впораємось. Виокремлюючи позитив, важливим є те, що аварія відбулась до завершення капремонту дороги, а не після», – сказав міський голова Борислава Ігор Яворський..

Колектори такого типу в місті Бориславі були збудовані ще близько 100 років тому і давно вичерпали свій ресурс. Раніше, в 2012 році, подібний інцидент стався на перехресті вулиць Шкільної та Данила Галицького.

Роботи по відновленні колектора розпочались ще вчора, також проходять земляні роботи для заміни частини вітки трубопроводу загальносплавної каналізації діаметром 5 м.

(Переглядів 107 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви