Виникли проблеми? Зверніться у громадську приймальню депутата Львівської обласної ради Володимира Голобутовського…

21.07.2014 | Filed under: Публікації

Повсякчас ми стикаємося з різними проблемами, з якими не завжди в силі справитися самотужки. В таких ситуаціях звертаємося за допомогою до людей, яким найбільше довіряємо. Тому, з метою допомогти кожному бажаючому виборцеві вирішити питання та проблеми, які їх турбують, у Бориславі ще 2012 року було створено громадську приймальню депутата Львівської обласної ради Голобутовського Володимира Зіновійовича.

Розпочинала свою роботу громадська приймальня по вулиці Т. Шевченка 1, а з березня 2014 року продовжує працювати по вулиці Карпатська Брама, 14. Щоденно від понеділка до п’ятниці з 10.00 до 16.00 працює помічник депутата пані Олена Кос, яка професійно справляється зі своїми обов’язками та вміло надає поради і консультації будь-якого характеру. Окрім цього, в перший понеділок кожного місяця Голобутовський Володимир Зіновійович проводить прийом громадян у приміщенні Бориславської міської ради.

З початку нинішнього року у приймальню депутата Львівської обласної ради надійшло 20 усних та 7 письмових звернень, з яких 3 – колективні. Тематика звернень була різноманітна, зокрема: відсутність водопостачання, відновлення мосту по вулиці Тустановицькій, катастрофічний стан доріг, ремонт ліфтів, несправність радіоточок, скорочення робочих місць, допомога щодо працевлаштування, пенсійного забезпечення, незаконного будівництва, фінансування закладів охорони здоров’я, реабілітації хворих, впорядкування дитячих та спортивних майданчиків, а також земельні питання, проблема маршрутних перевезень, надання фінансової підтримки для проведення різноманітних культурних та спортивних заходів, звернення, які стосувалися проблем побутового характеру. На усні та письмові звернення надаються відповіді згідно норм чинного законодавства, а в окремих випадках – роз’яснення та юридичні консультації. Всі проблеми, які порушені у скаргах мешканців, вирішуються в міру можливостей та певних обставин:

У жовтні минулого року Володимир Зіновійович організував поїздку до Нового Роздолу. Там він зустрівся з керівництвом міста та комерційним директором приватної фірми «Енергія – Новий Розділ», обговорив проблеми тамтешнього водопостачання та можливі шляхи її вирішення.

Недавно у громадську приймальню обласного депутата надійшло колективне звернення від жителів району Тустанович за підписом комітету громадського самоврядування про масове вирубування лісу на території, яка веде до джерела «Нафтуся». Депутат, звернувшись у відповідну інстанцію Львівської області та подавши необхідний пакет документів, отримав відповідь з позитивним результатом для розв’язання цієї проблеми.

Також у громадській приймальні надають консультації та роз’яснення щодо оформлення повного пакету документів на виплату одноразової матеріальної допомоги з фонду депутата Львівської обласної ради. Так, уже цього року надійшло 48 письмових звернень від громадян Борислава на виплату такої допомоги. Більшість жителів, які звернулися та оформили таку виплату, вже отримали свої кошти, а решта одержить їх найближчим часом. Місячна сума депутатського фонду на виплату матеріальної допомоги складає 7000 гривень. Багато мешканців міста використовує своє право звернутися та отримати таку допомогу, а пан Володимир, розуміючи потребу та складне матеріальне становище кожного бориславця, намагається раціонально розподілити ці кошти та першочергово виділити їх на термінові операції, багатодітним та одиноким матерям, малозабезпеченим громадянам та пенсіонерам.

Тісно співпрацює В. Голобутовський із благодійним фондом «Карітас», завдяки якому близько двохсот одиноких та непрацездатних громадян отримали привітання та подарунки з нагоди Різдвяних та Великодніх свят, фінансував допомогу дітям-сиротам з дитячого будинку «Оріана», а у жовтні минулого року в міському Палаці культури фінансово підтримав святкування Дня людей похилого віку. У вересні допоміг у проведенні міжобласного турніру з дзюдо для дітей. Та не завжди пан Володимир вирішує ті проблеми та питання, які входять в його компетенцію. Доволі часто трапляються випадки, коли люди звертаються до обласного депутата за допомогою особистого характеру, і він успішно допомагає вирішити чиюсь проблему чи просто надає консультацію.

Неможливо не згадати сьогодні і про те, що Борислав став притулком та другим домом для багатьох біженців з Криму, який був окупований та анексований Російською Федерацією, та зі сходу України через проведення там антитерористичних операцій (АТО) та військових дій. Не одна сім’я була змушена залишити своє постійне місце проживання. Одними з таких є сім’я з Криму, яка прибула до нас ще у березні: мати із сином-інвалідом II групи терміново потребували допомоги. За клопотанням пана Володимира їм надано житло в смт. Східниці, а хлопця переведено на навчання у Львівський Національний аграрний університет. Крім того, йому була потрібна операція, яку успішно проведено.

Подав руку допомоги пан Голобутовський ще одній сім’ї біженців, яка прибула не так давно з Донеччини. Допомігши їм з пошуками житла та забезпечивши продуктами харчування, Володимир Зіновійович продовжує опікуватися донеччанами, яким і надалі необхідна підтримка.

Як депутат обласної ради Львівської області, Володимир Зіновійович бере участь у засіданнях постійної комісії з питань бюджету, соціальне-економічного розвитку та комунальної власності у Львівській обласній раді та у засіданнях «круглих столів» щодо вирішення проблем міста Борислава. Багато різноманітних заходів бориславський підприємець підтримав також фінансово.

Отож, кожен мешканець міста, в якого виникне та чи інша проблема, звернувшись у громадську приймальню, зможе отримати допомогу, подавши відповідний перелік документів при потребі чи необхідну пораду. За ці три роки обласний депутат отримав високу довіру в бориславців та має на меті принести користь для громадян, вкласти свої знання і набутий досвід у розвиток міста, старається кожного дня творити добро і допомагати людям, як справжній християнин і патріот. Доречно при цьому згадати слова відомого філософа та оратора Цицерона про те, що наш особливий борг полягає в тім, що, якщо хто-небудь особливо має потребу в нашій допомозі, ми повинні докласти всіх зусиль до того, щоб допомогти цій людині, що й намагається робити пан Володимир.

Ірина Геряк, газета «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 191 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви