Вісті з Борислава

10.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

–   Наступної п’ятниці, 14 травня, о 10.00 розпочне свою роботу 49-та сесія Бориславської міської ради. Основні питання порядку денного – фінансові, господарські, земельні.

–   З ініціативи бориславського осередку ГО «Фронт змін» випускники шкіл міста висадили алеї в міському парку. Чотири молоді алеї (березова, дубова, соснова і плакучих верб) постали завдяки співпраці цієї політичної сили, відділу освіти БМР, Дрогобицького лісового господарства. Напутні слова випускникам під час цієї події виголосив і бориславський декан УГКЦ о. Роман Василів.

–   30 квітня в СШ № 1 м. Борислава відбувся показовий день цивільної оборони.

–   1 травня відбулася першість Борислава з греко-римської боротьби. Змагання відбувалися в спортзалі СШ № 7, першість виборювали команди з Борислава, Стрия, Львова, Долини, Болехова.

–   З початку травня в ході проведення оперативно-профілактичної операції «Нетверезий водій – злочинець» бориславські даішники затримали 8 п’яних водіїв. А з початку року в Бориславі за рішенням міського суду адмінарешт було накладено на 7 любителів їзди напідпитку (від 7 до 15 діб). Ще 14 водіїв суд позбавив прав керування транспортними засобами на періоди від 1 до 2 років.

–   В період з 10 по 30 квітня в Бориславі скоєно 15 крадіжок, зафіксовано 19 погроз фізичною розправою, 21 випадок нанесення тілесних ушкоджень, 2 факти підробки документів, 3 шахрайства, 3 хуліганства, 15 пошкоджень майна, 9 порушень закону по лінії боротьби з економічною злочинністю, 2 факти незаконного заволодіння автотранспортом. Вже розкрито 10 крадіжок, по інших 5 проводиться дослідча перевірка.

За матеріалами газети «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 9 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви