Вісті з Борислава: ЖЕКи платитимуть, КОМ ЕКО – працевлаштує 100 чоловік, турнір з тенісу

09.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

–   На 47 сесії Бориславської міської ради V демократичного скликання (позачерговій) 30 березня депутати після заслуховування інформації начальника відділу економіки Ю. Ільницького не звільнили від сплати держмита за судові позови ЖЕКи №№ 1, 2, 3, водоканал та КП «Бориславтеплоенерго». Мотивація – хай комунальники краще й у повній мірі надають послуги і тоді люди самі будуть платити, а держмито нехай надходить і в так порожню казну.

–   ТзОВ «КОМ ЕКО Борислав 2010» отримало в оренду на 10 років земельну ділянку по вулиці Братів Лисиків площею 3 гектари для обслуговування нового сміттєзвалища, ще 2 гектари виділено під будівництво сміттєпереробного заводу, потужність переробки сміття якого становитиме 75 тисяч тон сміття на рік. Вартість будівництва – 7,5 мільйона євро. Про це повідомив представник фірми зі Львова Олександр Василянський на сесії БМР. Очікується, що на новому підприємстві буде працевлаштовано більше ста чоловік.

–   Більше 12 гектарів бориславської землі (територія колишньої фабрики нетканих матеріалів) стане італійською – сесія БМР дала дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яку здійснить українсько-італійська фірма «Р.С.І.» (власник – Джордані Джіральдо). Італійці намагаються організувати виробництво в Бориславі ще з квітня 2009 року.

–   7 квітня в Бориславі пройшло віче, присвячене 20-й річниці підняття Національного Прапора над міською ратушею.

–   З 1 квітня по 10 травня в історично-краєзнавчому музеї Борислава (вул. Шевченка, 75) триває виставка Михайла Яськовича зі Львова «Українська дерев’яна церква – перлина світової архітектури».

–   10 квітня в СШ № 4 м. Борислава пройде турнір з настільного тенісу пам’яті майстра спорту Юрія Мацокіна – бориславця, який помер 10 років тому, повідомляє Бориславська федерація з настільного тенісу.

За матеріалами газети «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 20 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви