Вісті з Борислава: ЖЕКи платитимуть, КОМ ЕКО – працевлаштує 100 чоловік, турнір з тенісу

09.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

–   На 47 сесії Бориславської міської ради V демократичного скликання (позачерговій) 30 березня депутати після заслуховування інформації начальника відділу економіки Ю. Ільницького не звільнили від сплати держмита за судові позови ЖЕКи №№ 1, 2, 3, водоканал та КП «Бориславтеплоенерго». Мотивація – хай комунальники краще й у повній мірі надають послуги і тоді люди самі будуть платити, а держмито нехай надходить і в так порожню казну.

–   ТзОВ «КОМ ЕКО Борислав 2010» отримало в оренду на 10 років земельну ділянку по вулиці Братів Лисиків площею 3 гектари для обслуговування нового сміттєзвалища, ще 2 гектари виділено під будівництво сміттєпереробного заводу, потужність переробки сміття якого становитиме 75 тисяч тон сміття на рік. Вартість будівництва – 7,5 мільйона євро. Про це повідомив представник фірми зі Львова Олександр Василянський на сесії БМР. Очікується, що на новому підприємстві буде працевлаштовано більше ста чоловік.

–   Більше 12 гектарів бориславської землі (територія колишньої фабрики нетканих матеріалів) стане італійською – сесія БМР дала дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яку здійснить українсько-італійська фірма «Р.С.І.» (власник – Джордані Джіральдо). Італійці намагаються організувати виробництво в Бориславі ще з квітня 2009 року.

–   7 квітня в Бориславі пройшло віче, присвячене 20-й річниці підняття Національного Прапора над міською ратушею.

–   З 1 квітня по 10 травня в історично-краєзнавчому музеї Борислава (вул. Шевченка, 75) триває виставка Михайла Яськовича зі Львова «Українська дерев’яна церква – перлина світової архітектури».

–   10 квітня в СШ № 4 м. Борислава пройде турнір з настільного тенісу пам’яті майстра спорту Юрія Мацокіна – бориславця, який помер 10 років тому, повідомляє Бориславська федерація з настільного тенісу.

За матеріалами газети «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 20 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви