Депутати Трускавця не пішли назустріч санстанції

26.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Гостру дискусію на сесії 25.05.2010 викликало питання передачі будівлі санстанції (провулок Тихий, 1, колишня курортна поліклініка) з комунальної власності в державну. Доповідачем по цьому питанні був голова профільної комісії Ігор Гарванко, він зазначив, що комісія працювала без кворуму (3 з 6 депутатів були присутні на засідання комісії), тому рішення підтримати це питання чи відхилити комісія не прийняла. Депутати зразу ж приступили до дебатів, зазначили, що в місті немає співпраці санстанції з підприємцями, а навіть і з владою Трускавця, нагадали погрози головного санітарного лікаря області ліквідувати трускавецьке відділення санстанції і перевести його до Борислава. Один з депутатів вніс пропозицію передати санстанції два – три поверхи колишньої міської дитячої лікарні, інші висловили побоювання, що місто може втратити привабливий об’єкт, який в разі ліквідації трускавецької санстанції перекочує з міської власності у фонд державного майна. Знайшлися і захисники санстанції, які вказували, що без передачі в державну власність ремонт споруди зробити неможливо, проте не допомогло і прохання голови вирішити це питання цивілізовано. «За» проголосувало всього 7 депутатів.

Власна інформація (підготував В. Ключак)

(Переглядів 25 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви